نقاشی ساختمان در سعادت آباد

نقاشی ساختمان در سعادت آباد با همتی

نقاشی ساختمان در سعادت آباد

به طور معمول بعد از گذشت چند سال دیوارها رنگ روی اولیه خود را از دست می دهند و برای اهل منزل کسل کننده می شوند به همین دلیل بیشتر افراد بعد از چند سال تصمیم میگیرند که دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند تا علاوه بر تمیز و نو شدن حال و هوای ساکنین منزل نیز عوض شود.

تا چند سال پیش بیشتر افراد برای تغییر دکوراسیون اولین گزینه ای که به ذهنشان می رسید این بود که دیوارها را با رنگ که بطور معمول کرم و یا استخوانی بود رنگ آمیزی کند اما امروزه با وجود هنر نقاشان حرفه ای مانند تکنیک های نقاشی  آلما ، روش های جدید و نوینی برای بازسازی منزل وجود دارد. این شرکت به دلیل محبوبیت زیادی که دارد سعی کرده در تمامی مناطق تهران به ویژه محله سعادت آباد فعالیت داشته باشد.

همراه ما باشید تا بیشتر با نقاشی ساختمان سعادت آباد با خدمات  نقاشی ساختمان در سعادت آباد آشنا شویم.

نقاشی ساختمان آلما در سعادت آباد

سعادت آباد یکی از محله های مناسب و خوش آب و هوا برای زندگی است زیرا به نسبت محله های شلوغ از هیاهو دور است و بیشتر افرادی این محله را به دلیل آرامشی که دارد انتخاب می کنند. در این منطقه از تهران بیشتر منازل دارای بافت کلنگی و قدیمی هستند و معمولا اکثر این منازل در حال تخریب هستند و به جای آن اپارتمان های جدید و مدرن ساخته می شود. آب و هوای موجود در این محله به نسبت قسمت های شلوغ تهران و به دلیل وجود درختان و پارک های بزرگ مناسب است اما بازهم آلودگی هوا نیز در این بخش دیده می شود. به طور کلی سعادت آباد از مناطق شمال کلان شهر تهران محسوب می شود و وجود خیابان های بزرگ و درختان زیبا در این منطقه مورد توجه افراد از قشر بالای اقتصادی و اجتماعی گرفته است.

روش های نوین نقاشی ساختمان و بازسازی منازل سعادت آباد

در گذشته به دلیل کمبود امکانات برای بازسازی منازل تنها از رنگ های محدود مانند رنگ روغن و پلاستیک استفاده می شد اما امروزه از روش های جدید برای زیباتر شدن منازل استفاده می شود. یکی از رایج ترین روش های بازسازی ساختمان پس ترمیم بخش های فرسوده، اجرای کاغذ دیواری و یا پوستر است. همچنین در محله سعادت آباد که بیشتر ساختمان ها درای بافت مدرن هستند از روش های دیگری مانند آینه کاری، کناف کاری، نورپردازی و پتینه کاری در کنار سایر رنگ های ساختمان استفاده می شود که به منازل جلوه ای خاص و زیبا می دهد و حتی گاهی با اجرای این موارد احساس می شود که منزل از نو ساخته شده است.

گاه برای زیبایی بیشتر از ترکیب این روش ها استفاده می شود به عنوان مثال اجرای کاغذ دیواری در کنار نورپردازی می تواند یک سبک کلاسیک و زیبایی به منزل می دهد و یا با استفاده از پتینه کاری منزلی را با سبک کاملا ساده به سبک قصرهای زیبا و کلاسیک اروپایی تبدیل نمایید.

نقاشی ساختمان در سعادت آباد

نقاشی ساختمان در سعادت آباد

نقاشی نمای ساختمان سعادت آباد

نمای ساختمان در منطقه سعادت آباد متفاوت است زیرا در این منطقه ممکن است در کنار یک ساختمان کلنگی با نمای قدیمی یک ساختمان مدرن و جدید دیده شود. آلما توانایی بازسازی هر دو نما را دارد و می تواند نماهای قدیمی را به یک نمای مدرن و زیبا بازسازی کند. پرکاربرد ترین روش برای بازسازی نمای ساختمان نقاشی است که می توان در آن از جدیدترین متدها استفاده کرد. یکی از نکات مهم در نقاشی نمای ساختمان آلما این است که برای کاهش هزینه های مشتری نقاش رنگ آمیزی را با استفاده از طناب انجام می دهند و نیازی به بستن داربست و هزینه های جانبی نیست.

نقاشی نمای محله سعادت آباد معمولا برای سطوح مختلف مانند فلزی، کامپوزیت، سیمانی و یا هر سطحی که بتوان روی آن رنگ آمیزی کرد استفاده می شود. اگر قصد دارید به نمای منزل خود از طریق رنگ آمیزی جلوه ویژه ای بدهید سعی کنید ابتدا فردی خبره و با تجربه در این زمینه را انتخاب نمایید، زیرا نقاشی داخل ساختمان با نمای ساختمان بسیار متفاوت است و فرد باید تمامی استانداردها را به صورت دقیق رعایت نماید. مثلا ساختمانی که دارای نمای سیمانی است با ساختمانی که داری نمای فلزی است کاملا فرق دارد و نمی توان برای هردو نما به یک صورت عمل کرد.

معمولا بیشتر افراد برای نقاشی نمای ساختمان های سعادت آباد زمان زیادی را برای انتخاب رنگ مناسب می گذارند و از روی جنس و نوع رنگ ساختمان سریع می گذرند که اشتباه ترین کار است زیرا رنگی که انتخاب می شود باید سازگار با محیط و آب و هوایی باشد به عنوان مثال در نمای ساختمان های سعادت آباد باید الودگی هوا را نیز مد نظر داشته باشید و جنس رنگی را انتخاب نمایید که کیفیت بالاتری دارد.

قیمت نقاشی ساختمان در سعادت آباد

قیمت ها در نقاشی ساختمان سعادت آباد به پارامترهای مهمی بستگی دارد. به عنوان مثال گاه برخی از برندها به نسبت برندهای دیگر گرانتر هستند یا مساحت کار، نوع رنگ از پارامترهایی است که ممکن است در قیمت های نقاشی تفاوت ایجاد کند. در زیر به نکات مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت نقاشی در ساختمان های سعادت آباد شرقی اشاره کرده ایم:

متراژ سطوح:

در گام نخست باید متراژ قسمتی که می خواهید رنگ آمیزی نمایید را به صورت دقیق مشخص کنید. برای رنگ آمیزی دیوار و نما باید طول در ارتفاع ضرب شود، سقف و کف طول را ضرب در عرض و در نهایت برای در و پنجره به صورت موردی و یا مساحت در و پنجره محاسبه شود.

 

نوع اجرا و رنگ:

 

نوع رنگ مصرفی،نوع برند انتخابی، میزان سختی زیرسازی کار، ایاب و ذهاب، ظرافت و پیچیدگی که در کار وجود دارد از عوامل موثر در قیمت رنگ آمیزی ساختمان سعادت آباد است. این نکته را مد نظر داشته باشید که گاهی در زمان زیرسازی فرد متوجه تعمیرات قسمتی از کار می شود که اگر این مشکل توسط نیروی رنگارنگ رفع شود هزینه آن دریافت میشود.

مزیت انتخاب نقاشی ساختمان آلما در سعادت آباد

گروه آلما سال های زیادی است که در حوزه نقاشی ساختمان فعالیت دارد و افرادی که در این شرکت مشغول هستند دیگر به چشم یک کسب و کار به آن نگاه نمی کنند و سعی میکنند با استفاده از هنر خود احساست افراد را برانگیزند. زمانی که کارفرما تمام کار را به گروه نقاشی ساختمان آلما می سپارد نیروهای خبره ما با توجه به دوره های ویژه ای که در زمینه بازسازی منازل دیده اند بهترین روش و طرح را برای بازسازی متناسب با نیاز فرد انتخاب می کنند. مفتخریم که در این چند سال گذشته تعداد مشتریان ما رو به افزایش بوده اند و بیشتر آن ها از عملکردمان راضی بوده اند و این سعادت را بیشتر مدیون تبلیغات زبانی مشتریان عزیز خود هستیم.