نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

فواید نقاشی ساختمان با رنگ روغنی در تهران

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

رنگ روغنی از زمان های گذشته کاربرد فراوان در نقاشی ساختمان داشته و طرفداران خاص خود را دارد. رنگ روغنی از جمله رنگ های ماندگار و قابل شستشو در نقاشی ساختمان است.

در صورتی که می خواهید نقاشی ساختمان با طول عمر بالا داشته باشید و هزینه تمام شده در کمترین حد خود قرار گیرد نقاشی ساختمان آلما استفاده از رنگ روغنی را بنا به دلایلی که در ادامه گفته خواهد شد توصیه می کند.
با ما همراه باشید تا رنگ روغنی را میهمان خانه هایتان کنیم

 

دلیل استفاده از رنگ روغنی در نقاشی ساختمان

با وجود روی کار آمدن رنگ های جدید، رنگ روغنی باز هم طرفداران خود را حفظ کرده است که هر خواستنی بی علت نیست. مهم ترین قابلیت رنگ های روغنی ساختمان قابلیت شستشوی آن است که از قدیم الایام تاکنون مشتریان از آن راضی هستند. به هر دلیلی ممکن است دیوار آلوده و کثیف شود، از اینرو بهتر است با رنگی پوشیده شده باشد که قابلیت نظافت داشته باشد. رنگ روغنی پایه حلال نفتی دارد که باعث می شود به راحتی در آب حل نشود.

انواع رنگ روغنی در نقاشی ساختمان

رنگ های روغنی در ساختمان برای نقاشی سطوح چوبی، درب و پنجره ها و حتی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این بخش های ساختمان با عوامل جوی و خارجی بیشتر در ارتباط هستند از این رو از فلزات در مقابل زنگ زدگی و پوسیدگی محافظت می نمایند. برای خرید رنگ روغنی در بازار به انواع آن اشاره خواهد شد، از قبیل رنگ روغنی براق، رنگ روغنی نیمه براق و رنگ روغنی مات. در میان این سه نوع رنگ مات و مبهوت ماندن نتیجه ای طبیعی است. اما مشاوران فروش زیباکده به شما راهنمایی های لازم را جهت خرید رنگ روغنی مورد نظر ارائه خواهند داد.

رنگ روغن براق

اگر می خواهید از پوشش دهی بادوام و باکیفیت استفاده کنید انتخاب این رنگ به شما توصیه می شود. این نوع رنگ کمک می کند با میزان رنگ کم، سطح زیادی را نقاشی کنید. در صورتی که می خواهید بتونه بسازید می توانید از رنگ روغنی برای استفاده کنید. درب، پنجره و قسمت های فلزی داخلی و نمای ساختمان را به راحتی می توانید با این رنگ پوشش دهید. چند نکته را در استفاده این رنگ در نظر داشته باشید

اگر دیوارهای ساختمان ناهمواری دارند از این رنگ استفاده نکنید که عیوب دیوار را بیتر نشان می دهند

رنگ روغنی براق نور را منعکس می کند و باعث آزار چشم می شود به همین جهت توصیه می شود از آن در نقاشی سقف هم استفاده نشود
در محل هایی که امکان اشتعال، شعله های دائمی و کار با وسایل آتش زا است بهتر است از رنگ روغن استفاده نشود
رنگ روغن نیمه براق
اگر می خواهید رنگ روغنی بین مات و براق باشد تا به تعادل برسد می توانید این رنگ را به دلخواه، مات یا درخشان کنید. رنگ آمیزی دیوارها با رنگ روغنی نیمه براق پیشنهاد مناسبی برای نقاشی ساختمان است. درخشندگی کنترل شده و ترکیب مات این رنگ کمک می کند تا عیوب دیوار و سطوح زیاد در چشم برجسته نشود. مژده اینکه این رنگ قابلیت شتسشوی کامل دارد
رنگ روغن مات
برای آن دسته از مشتریانی که قصد دارد هزینه کمی را برای نقاشی ساختمان بپردازند توصیه می کنیم خرید رنگ روغنی مات را داشته باشند. این رنگ نه تنها از قیمت مطلوبی برخوردار است، بلکه به دلیل مات بودن کلیه ناهمواری های سطح را می پوشاند. این رنگ قابلیت شستشوی صد در صدی ندارد و اگر با رنگ براق با آن ترکیب نشود، کمی در مرحله اجرا با مشکل مواجه خواهید بود. گروه نقاشی زیباکده توصیه می کند در محیط هایی که سطح با آب، رطوبت، نم و یا عوامل جوی در تماس است از رنگ روغنی مات استفاده نکنید

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی دارای یک سری نکات و باید و نباید ها می باشد که باید آنها را رعایت نموده و از آنها برای بهتر شدن کیفیت نقاشی رنگ روغن استفاده کنید. رنگ روغن به دلیل مزیت هایی که دارد از جمله مقاومت بالا و همچنین قابل شستشو بودن توانسته تا بیشترین محبوبیت را بین رنگ های ساختمانی پیدا کند. از طرفی این رنگ دارای سه دسته زیر شاخه می باشد که آنها هم ویژگی های خاص خود را دارند. باید این را به شما بگوییم که رنگ روغن برای بخش های متنوعی از جمله سقف و دیوار  آشپزخانه استفاده می شود. در این فضا به دلیل وجود بخار چرب سقف کثیف شده که می توانید به راحتی و با کمک پارچه نمدار پاک کنید.

استفاده از رنگ روغنی در رنگ آمیزی درب و پنجره ها سبب می شود تا آسیبی به درب و پنجره های در معرض آب و هوا وارد نشود. البته برای درب و پنجره های داخلی که نه آب و هوا روی آنها تاثیر می گذارد و نه امکان نشستن بخار چرب روی آنها وجود دارد می توانید از این رنگ استفاده نکنید. برای رنگ آمیزی دیوار اتاق ها که امکان کثیفی دارند می توانید از این رنگ ها استفاده کنید ولی بهتر است برای رنگ آمیزی سقف از این رنگ استفاده نکنید زیرا سبب بازتاب نور و اذیت شدن شما می شود. در این مطلب نیز مراحل نقاشی ساختمان با رنگ روغنی را به طور کامل شرح می دهیم تا با آن آشنا شوید.

معرفی مزایای رنگ روغن

از مزایای مهم نقاشی ساختمان با رنگ روغنی می توان به عایق بودن ین نوع رنگ در برابر زنگ زدگی و خوردگی اشاره نمود که برای انواع سطوح از جمله چوبی و آهنی و نرده کاربرد دارد و می توانید از این نوع رنگ برای عایق نمودن این سطوح استفاده کنید. رنگ روغن قابلیت شسشتو را داشته و به همین دلیل از آن می توانید برای قسمت هایی که امکان کثیفی وجود دارد استفاده کنید. از طرف دیگر پوشش دهی بسیار بالای این رنگ سبب مهم شدن آن شده است. اجرای روان و راحت رنگ آمیزی با رنگ روغن نیز از دیگر مزیت های این رنگ می باشد و به عنوان آخرین مزیت رنگ روغن نیز می توان به مقدار کمتر مصرف رنگ برای هر متربع مربع اشاره نمود.

معرفی معایب رنگ روغن

خوب در مورد مهمترین عیب این رنگ نیز باید به وجود حلال های شیمیایی و نفتی در آن اشاره نمود که خود سبب می شود تا این نوع رنگ دارای بوی زننده و آزار دهند باشد و همین عاملی برای معرفی عیب بزرگ آن می باشد اگر در فضایی که رنگ آمیزی می کنید فضا تهویه ی مناسبی ندارد ممکن است دچار مشکل شوید. زیرا این نوع رنگ برای سلامت انسان مضر بوده و دلیل آن هم مواد تشکیل دهنده سمی می باشد. این رنگ مدت زمان بسیار زیادی را برای خشک شدن نیاز دارد و اگر محیط نیز سرد باشد این مدت زما طولانی تر نیز می شود. از طرفی باید به این نکته نیز اشاره کنیم که به دلیل عدم بافت در رنگ ممکن است ایرادات زیر سطح به وضوح قابل مشاهده باشند. از سویی دیگر برای عدم این نمایش باید به طور دقیق بتونه کاری و زیرسازی انجام شود.

 

نقاشی ساختمان آلما - گروه آلما

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک به کمک همتی

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک

امروزه رنگ های مختلفی وارد بازار شده اند اما از گذشته تا امروز رنگ های روغنی و پلاستیک به دلیل مزیت هایی که دارند جایگاه خود را در بین انواع نقاشی ساختمان حفظ کرده اند

شرکت آلما از جمله شرکت های نقاشی ساختمان است که چندین است در این زمینه فعال بوده و به همین دلیل توانسته تجربه و شگفتانه های زیادی در حیطه اجرای رنگ پلاستیک کسب نماید.

آلمادر این مقاله می خواهد شما را با فوت و فن های نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک آشنا کند.
هر آنچه باید در مورد نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک بدانید را در اختیارتان قرار خواهیم داد. با آلما همراه باشید

 

نکات مهم قبل از نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک از جمله رنگ هایی است که با آن آشنایی دارید و  می دانید این رنگ در دسته رنگ هایی غیر قابل شستشو قرار دارد اما باید بدانید  رنگ پلاستیک با توجه به شرکت سازنده و مواد تشکیل دهنده ی  آن دارای کیفیت های مختلف است. در برخی از نمونه رنگ های پلاستیک جدید، قابلیت شستشو نیز وجود دارد. رنگ های پلاستیک به صورت تمام پلاستیک و نیمه پلاستیک موجود هستند که در نوع تمام پلاستیک معمولا تمامی برندهای دارای یک قیمت و کیفیت می باشد اما در رنگ های نیمه پلاستیک کیفیت و قیمت ها متنوع تر است.

در زمان نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک دقت کنید، رنگ ها اگر بسیار غلیظ باشد روی سطح به خوبی پخش نمی شود و بعد از خشک شدن اثر قلمو روی دیوار می ماند. اگر رنگ بیش از اندازه رقیق شود باعث می شود سطح به خوبی رنگ نگیرد و مجبور شوید چندین بار رنگ آمیزی را تکرار کنید که این امر باعث می شود خروجی خوبی در نهایت نداشته باشد.

پیشنهاد  آلما به شما به عنوان شرکتی که سال ها در این حوزه فعالیت دارد این است که اگر می خواهید سقف ساختمان را رنگ کنید حتما از رنگ پلاستیک استفاده کنید زیرا این رنگ نیازی به زیرسازی حرفه ای ندارد.

به دلیل مات بودن می تواند عیوبی که بر روی سطح وجود دارد را بپوشاند که برای زیر سازی آن زیاد اذیت نشوید. همچنین اگر قصد دارید دیوار را با رنگ پلاستیک نقاشی کنید حتما از مدل تمام پلاستیک استفاده کنید چرا که این مدل نسبت به دیگر مدل ها کیفیت بیشتری دارد

 

نکات مهم در مورد نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

قبل از  نقاشی ساختمان حتما اقدامات زیر را برای دریافت نتیجه بهتر انجام دهید:
در ابتدا قسمت هایی که نمی خواهید رنگ آمیزی شود را با استفاده از چسب های پهن و  روزنامه بپوشانید.
سطح کار را با سمباده صاف کنید تا یک سطح هموار ایجاد شود.

در زیر کار باید از روغن مخصوص و مناسب برای گچ ساختمان استفاده شود.
سطح را با ماستیک بتونه کاری کنید. بعد از نصف روز تا یک روز، بتونه را با سمباده صاف کنید.

دیواری که بر اثر سمباده دچار گرد و خاک شده را تمیز کنید. رنگ آمیزی اولیه را با استفاده از ابزار مورد نظر شروع کنید. این ابزار می تواند غلتک و یا قلمو باشند.

با توجه به شرایط آب و هوا، هر زمانی که رنگ خشک شد قسمت هایی که لکه دارند را باید لکه گیری کنید.
بعد از خشک شدن لکه گیری سطح را با سمباده ی نرم بکشید.

بعد از صاف کردن سطح دوباره گرد و خاک به خود می گیرد که باید قبل رنگ گردگیری کنید.
پس از مرحله اول یک مرحله دیگر رنگ نیز می زنید.

در این مرحله معمولا با استفاده از غلتک رنگ سوم را می زنید

نقاش ساختمان : همتی

سوالات رایج در مورد رنگ پلاستیک

با توجه به سابقه نقاشی ساختمان آلما همیشه سوالات مشابهی از نقاشان ساختمان پرسیده می شود در این قسمت قصد داریم به متداول ترین سوالات در این مورد پاسخ دهیم:
آیا بر روی دیواری که رنگ شده است می توان دوباره رنگ زد یا باید کاملا رنگ را بتراشیم؟
اگر رنگ قبلی پوسته پوسته شده و نمی توان با سمباده آن را صاف کرد، ابتدا رنگ قبلی را کامل بتراشید تا زیر کار، هموار و صاف شود.

نمونه کار نقاشی ساختمان آلما تهران

 

بهترین گزینه برای رنگ آمیزی سقف چیست؟

آیا میتوان از رنگ اپوکسی برای سقف استفاده کرد؟

ماهمانطور که بارها تاکید کرده ایم بهترین رنگ برای سقف رنگ پلاستیک است. با توجه به سابقه فعالیت آلما به شما پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان از رنگ اپوکسی برای سقف استفاده نکنید.
بتونه ماستیک چیست آیا برای رنگ آمیزی با رنگ پلاستیک ضروری است؟
بله، بتونه ماستیک را بیشتر برای دیوارهای گچی استفاده می کنند که تا به حال رنگ آمیزی نشده است. بهتر است تمامی قسمت هایی را که می خواهید رنگ آمیزی کنید بتونه ماستیک بزنید مانند قسمت هایی از جای میخ ، پیچ و ترک و غیره.

دیوار منزل را که رنگ کرده ایم، بعد اتمام کار موج دار شده، راهکار چیست؟
هیچگاه با رنگ آمیزی موج در دیوار به وجود نمی آید. موجی که در دیوار است مربوط به زمان گچ کاری است که گچکار شمش خود را تراز نکرده و به احتمال زیاد تا به حال رنگ روی دیوار مات بوده است.

دیواری که رنگ روغنی دارد را چطور با رنگ پلاستیک نقاشی کنیم؟
قبل از رنگ آمیزی با رنگ پلاستیک سطح مناسب را ایجاد کنید. سمباده، تراش رنگ و آستری.
برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن رنگ پلاستیک چه باید کرد؟

معمولا پوسته پوسته شدن رنگ به زیر کار رنگ بستگی دارد. اگر زیر کار گچ مرده یا رنگ نامرغوب باشد احتمال پوسته پوسته شدن بسیار زیاد است.

به همین دلیل باید سطح کار یکبار سمباده نرم  و بعد از آن پرایمر اکریلیک بزنید تا احتمال پوسته پوسته شدن به صفر برسد. یکی از اصولی که همیشه نقاشان حرفه ای ساختمان مد نظر دارند،

سطح کار را به گونه ای آماده می کنند که جذب رنگ بالا برود و در آینده به هیچ عنوان رنگ پوسته پوسته نشود.

بعد از رنگ آمیزی، طراوت و زیبایی رنگ از بین می رود، برای پایداری رنگ ها چه کاری باید انجام شود ؟

بهتر است قبل از رنگ آمیزی زیر کار را با پرایمر های مخصوص رنگ، رنگ آمیزی کنید

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک با مدیریت استادکار

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

رنگ های اکرولیک را در صورت لزوم شما می توانید با پیستوله و یک پمپ باد اسپری کرده و سطوح را رنگ آمیزی کنید.

برای انجام این کار شما باید رنگ را نسبت بیشتری نسبت به انجام رنگ با غلتک و قلم رقیق کنید.

دقت داشته باشید قبل از انجام و پاشیدن رنگ حتما سطوحی که نیاز به رنگ ندارند را کاملا پوشانده و ماسک کنید.

برای یک پاشش رنگ صحیح لازم است شما میزان باد و رنگ را توسط پیچ کنترل پیستوله تنظیم کنید.

معمولا از پیستوله و پمپ باد برای نماها پارکینگ و دیگر سطوح خارجی ساختمان استفاده می کنند.

برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۴۸۶۱۳۲۳

مزایای نقاشی ساختمان با رنگ اکرولیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

همانطور که بارها در مطالب مختلف خوانده و یا شنیده اید از مزایای رنگ اکرولیک سرعت اجرا بی بویی و قابلیت شستشوی این رنگ می باشد.

رنگ اکرولیک یک ساعت بعد از اجرا خشک (می توانید دوباره رنگ بزنید) و سه ساعت بعد کاملا خشک می شود.

یکی از بارز ترین مزایای این رنگ بی بویی این رنگ است

به طوری که شما به راحتی این رنگ را در خانه ای که زندگی می کنید می توانید اجرا کنید.

رنگ اکرولیک قابلیت شستشو دارد البته نه به اندازه رنگ های روغنی

ولی شما به راحتی می توانید سطوح را دستمال کشیده و تمیز کنید.

نحوه صحیح رنگ آمیزی با رنگ اکرولیک

طریقه زدن رنگ اکریلیک به دیوار

رنگ آمیزی با رنگ اکرولیک کاملا شبیه به رنگ آمیزی با رنگ پلاستیک می باشد.

 

در رنگ آمیزی با رنگ روغنی شما باید حتما قلم گیری و رنگ آمیزی با غلتک را هم زمان با هم به انجام برسانید

ولی در رنگ آمیزی با رنگ اکرولیک و پلاستیک می توانید ابتدا تمام ساختمان را قلم گیری نموده

و سپس رنگ آمیزی با غلتک را شروع کنید.

هنگام قلم گیری بالای دیوار و نزدیک سقف سعی کنید به اندازه ای رنگ بزنید

که غلتک به سقف نخورده و نیازی به نزدیک شدن زیاد به سقف را نداشته باشد.

برای اجرای رنگ اکرولیک سعی کنید از غلتک های متوسط استفاده کنید.

استفاده از رنگ های متفاوت در رنگ آمیزی اکریلیک

اگر قصد رنگ آمیزی با رنگ های متفاوت را دارید هم می توانید از غلتک های دیگر استفاده کنید

و هم می توانید همان غلتک قبلی را با آب کاملا شستشو داده و رنگ جدید را اجرا کنید.

دقت کنید در صورت متفاوت بودن رنگ ها برای جداسازی دیوارها با رنگ های متفاوت حتما خط جدا کننده را

با قلم مو رنگ کرده و بقیه دیوار را با غلتک چرا که با غلتک نمی توان یک خط راست و دقیق را رنگ آمیزی نمود.

البته شما برای اجرای رنگ اکرولیک می توانید همه سطوح را با قلم به طور کامل رنگ آمیزی کنید

ولی سطحی که با غلتک رنگ آمیزی می شود بسیار یکنواخت تر و صاف تر نسبت به قلم است.

در مطلب طریقه زدن رنگ اکریلیک به دیوار موارد زیر نیز باید رعایت شود

هنگام انجام رنگ آمیزی اگر به هر دلیل رنگ شما کثیف شد و گرد و غبار محیط یا هر مواد دیگری با رنگ مخلوط شد

بیشتر بخوانید  نقاشی ساختمان در تهران

شما می توانید با استفاده از یک جوراب رنگ را صاف نموده و رنگ آمیزی را انجام دهید.

حتما بعد از انجام و پایان رنگ آمیزی همه وسایل از جمله قلم و غلتک را به خوبی با آب شستشو دهید

چرا که رنگ اکرولیک بعد از خشک شدن به سختی پاک می شود.

طریقه زدن رنگ اکریلیک به دیوار

طریقه زدن رنگ اکریلیک به دیوار یا همان آموزش نقاشی ساختمان با رنگ اکرولیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک از لحاظ اجرا یکی از سریع ترین رنگ ها است.

به طوری که شما در طول روز می‌توانید ۳ یا ۴ بار عمل رنگ آمیزی را روی سطوح انجام دهید.

رنگ اکرولیک را مانند سایر رنگ ها می توان با غلتک و قلم و حتی پیستوله اجرا نمود.

زدن رنگ اکریلیک به دیوار

در آموزش نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک به دیوار باید موارد زیر را در نظر داشت

برای رنگ آمیزی یک واحد مسکونی با رنگ اکریلیک شما تمام مراحل زیرسازی

رنگ روغنی را انجام داده و سپس اقدام به رنگ آمیزی با رنگ اکرولیک کنید.

ابتدا به وسیله قلم مو تمام نقاطی را که بوسیله غلتک نمی توان رنگ آمیزی کرد

(مانند حد فاصل سقف و دیوار یا ابزارها و قاشقی ها و سایر نقاط)

را رنگ کرده سپس رنگ آمیزی با غلتک را شروع کنید

برای این کار شما نیاز به یک غلتک، دسته غلتک و سینی غلتک دارید

ابتدا غلتک را به دسته غلتک متصل نموده سپس رنگ رقیق شده را داخل سینی غلتک می ریزیم

(دقت کنید میزان رقیق کردن را در مطلبی دیگر از سایت توضیح داده ایم)

بیشتر بخوانید  نقاشی ساختمان در فاطمی

اکنون غلتک را درون رنگ سینی زده و کاملا آغشته به رنگ می کنیم

برای جلوگیری از ریزش رنگ از سطح غلتک بعد از آغشته کردن غلتک

آن را به آرامی روی قسمت آج دار سینی بغلتانید تا رنگ های اضافی گرفته شود

سپس غلتک را روی سطح مورد نظر به صورت بالا و پایین کردن حرکت می دهیم

و تمام سطح را به این ترتیب رنگ آمیزی می کنیم.

هنگام قلم گیری اولیه حتما گوشه های دیوارها را نیز با قلم مو رنگ آمیزی کنید

تا بعد از انجام رنگ آمیزی با غلتک یک سطح صاف و یکنواخت داشته باشیم.

نقاشی ساختمان در سعادت آباد

نقاشی ساختمان در سعادت آباد با همتی

نقاشی ساختمان در سعادت آباد

به طور معمول بعد از گذشت چند سال دیوارها رنگ روی اولیه خود را از دست می دهند و برای اهل منزل کسل کننده می شوند به همین دلیل بیشتر افراد بعد از چند سال تصمیم میگیرند که دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند تا علاوه بر تمیز و نو شدن حال و هوای ساکنین منزل نیز عوض شود.

تا چند سال پیش بیشتر افراد برای تغییر دکوراسیون اولین گزینه ای که به ذهنشان می رسید این بود که دیوارها را با رنگ که بطور معمول کرم و یا استخوانی بود رنگ آمیزی کند اما امروزه با وجود هنر نقاشان حرفه ای مانند تکنیک های نقاشی  آلما ، روش های جدید و نوینی برای بازسازی منزل وجود دارد. این شرکت به دلیل محبوبیت زیادی که دارد سعی کرده در تمامی مناطق تهران به ویژه محله سعادت آباد فعالیت داشته باشد.

همراه ما باشید تا بیشتر با نقاشی ساختمان سعادت آباد با خدمات  نقاشی ساختمان در سعادت آباد آشنا شویم.

نقاشی ساختمان آلما در سعادت آباد

سعادت آباد یکی از محله های مناسب و خوش آب و هوا برای زندگی است زیرا به نسبت محله های شلوغ از هیاهو دور است و بیشتر افرادی این محله را به دلیل آرامشی که دارد انتخاب می کنند. در این منطقه از تهران بیشتر منازل دارای بافت کلنگی و قدیمی هستند و معمولا اکثر این منازل در حال تخریب هستند و به جای آن اپارتمان های جدید و مدرن ساخته می شود. آب و هوای موجود در این محله به نسبت قسمت های شلوغ تهران و به دلیل وجود درختان و پارک های بزرگ مناسب است اما بازهم آلودگی هوا نیز در این بخش دیده می شود. به طور کلی سعادت آباد از مناطق شمال کلان شهر تهران محسوب می شود و وجود خیابان های بزرگ و درختان زیبا در این منطقه مورد توجه افراد از قشر بالای اقتصادی و اجتماعی گرفته است.

روش های نوین نقاشی ساختمان و بازسازی منازل سعادت آباد

در گذشته به دلیل کمبود امکانات برای بازسازی منازل تنها از رنگ های محدود مانند رنگ روغن و پلاستیک استفاده می شد اما امروزه از روش های جدید برای زیباتر شدن منازل استفاده می شود. یکی از رایج ترین روش های بازسازی ساختمان پس ترمیم بخش های فرسوده، اجرای کاغذ دیواری و یا پوستر است. همچنین در محله سعادت آباد که بیشتر ساختمان ها درای بافت مدرن هستند از روش های دیگری مانند آینه کاری، کناف کاری، نورپردازی و پتینه کاری در کنار سایر رنگ های ساختمان استفاده می شود که به منازل جلوه ای خاص و زیبا می دهد و حتی گاهی با اجرای این موارد احساس می شود که منزل از نو ساخته شده است.

گاه برای زیبایی بیشتر از ترکیب این روش ها استفاده می شود به عنوان مثال اجرای کاغذ دیواری در کنار نورپردازی می تواند یک سبک کلاسیک و زیبایی به منزل می دهد و یا با استفاده از پتینه کاری منزلی را با سبک کاملا ساده به سبک قصرهای زیبا و کلاسیک اروپایی تبدیل نمایید.

نقاشی ساختمان در سعادت آباد

نقاشی ساختمان در سعادت آباد

نقاشی نمای ساختمان سعادت آباد

نمای ساختمان در منطقه سعادت آباد متفاوت است زیرا در این منطقه ممکن است در کنار یک ساختمان کلنگی با نمای قدیمی یک ساختمان مدرن و جدید دیده شود. آلما توانایی بازسازی هر دو نما را دارد و می تواند نماهای قدیمی را به یک نمای مدرن و زیبا بازسازی کند. پرکاربرد ترین روش برای بازسازی نمای ساختمان نقاشی است که می توان در آن از جدیدترین متدها استفاده کرد. یکی از نکات مهم در نقاشی نمای ساختمان آلما این است که برای کاهش هزینه های مشتری نقاش رنگ آمیزی را با استفاده از طناب انجام می دهند و نیازی به بستن داربست و هزینه های جانبی نیست.

نقاشی نمای محله سعادت آباد معمولا برای سطوح مختلف مانند فلزی، کامپوزیت، سیمانی و یا هر سطحی که بتوان روی آن رنگ آمیزی کرد استفاده می شود. اگر قصد دارید به نمای منزل خود از طریق رنگ آمیزی جلوه ویژه ای بدهید سعی کنید ابتدا فردی خبره و با تجربه در این زمینه را انتخاب نمایید، زیرا نقاشی داخل ساختمان با نمای ساختمان بسیار متفاوت است و فرد باید تمامی استانداردها را به صورت دقیق رعایت نماید. مثلا ساختمانی که دارای نمای سیمانی است با ساختمانی که داری نمای فلزی است کاملا فرق دارد و نمی توان برای هردو نما به یک صورت عمل کرد.

معمولا بیشتر افراد برای نقاشی نمای ساختمان های سعادت آباد زمان زیادی را برای انتخاب رنگ مناسب می گذارند و از روی جنس و نوع رنگ ساختمان سریع می گذرند که اشتباه ترین کار است زیرا رنگی که انتخاب می شود باید سازگار با محیط و آب و هوایی باشد به عنوان مثال در نمای ساختمان های سعادت آباد باید الودگی هوا را نیز مد نظر داشته باشید و جنس رنگی را انتخاب نمایید که کیفیت بالاتری دارد.

قیمت نقاشی ساختمان در سعادت آباد

قیمت ها در نقاشی ساختمان سعادت آباد به پارامترهای مهمی بستگی دارد. به عنوان مثال گاه برخی از برندها به نسبت برندهای دیگر گرانتر هستند یا مساحت کار، نوع رنگ از پارامترهایی است که ممکن است در قیمت های نقاشی تفاوت ایجاد کند. در زیر به نکات مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت نقاشی در ساختمان های سعادت آباد شرقی اشاره کرده ایم:

متراژ سطوح:

در گام نخست باید متراژ قسمتی که می خواهید رنگ آمیزی نمایید را به صورت دقیق مشخص کنید. برای رنگ آمیزی دیوار و نما باید طول در ارتفاع ضرب شود، سقف و کف طول را ضرب در عرض و در نهایت برای در و پنجره به صورت موردی و یا مساحت در و پنجره محاسبه شود.

 

نوع اجرا و رنگ:

 

نوع رنگ مصرفی،نوع برند انتخابی، میزان سختی زیرسازی کار، ایاب و ذهاب، ظرافت و پیچیدگی که در کار وجود دارد از عوامل موثر در قیمت رنگ آمیزی ساختمان سعادت آباد است. این نکته را مد نظر داشته باشید که گاهی در زمان زیرسازی فرد متوجه تعمیرات قسمتی از کار می شود که اگر این مشکل توسط نیروی رنگارنگ رفع شود هزینه آن دریافت میشود.

مزیت انتخاب نقاشی ساختمان آلما در سعادت آباد

گروه آلما سال های زیادی است که در حوزه نقاشی ساختمان فعالیت دارد و افرادی که در این شرکت مشغول هستند دیگر به چشم یک کسب و کار به آن نگاه نمی کنند و سعی میکنند با استفاده از هنر خود احساست افراد را برانگیزند. زمانی که کارفرما تمام کار را به گروه نقاشی ساختمان آلما می سپارد نیروهای خبره ما با توجه به دوره های ویژه ای که در زمینه بازسازی منازل دیده اند بهترین روش و طرح را برای بازسازی متناسب با نیاز فرد انتخاب می کنند. مفتخریم که در این چند سال گذشته تعداد مشتریان ما رو به افزایش بوده اند و بیشتر آن ها از عملکردمان راضی بوده اند و این سعادت را بیشتر مدیون تبلیغات زبانی مشتریان عزیز خود هستیم.

 

 

نقاشی ساختمان

مراحلی که باید هنگام نقاشی ساختمان بدانید

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان آلما انتخاب کسانی می باشد که از فرهنگ غنی برخوردار بوده و به

کیفیت نقاشی ساختمان و زیبایی دکوراسیون منزل خود اهمیت می دهند ، سپاس از همراهی شما

نقاشی ساختمان آلما ۱۴۰۱

بهترین رنگ های نقاشی ساختمان کدام هستند ؟

روغنی و اکریلیک در نقاشی ساختمان

برای نقاش ساختمان باید از رنگ هایی استفاده کنیم که بتوانیم شستشو دهیم و تمیز کنیم ؛ مثلا برای

دیوار ها از رنگ روغنی و آکریلیک استفاده می شود تا وقتی که دست به سطح کار دیوار خورد و کثیف شد بتوانیم آن سطح را

تمیز کنیم و یا برای درب ها هم از رنگ روغنی استفاده می شود تا قابل تمیز کردن باشد . باید بدانید که از رنگ آکریلیک برای

رنگ آمیزی نما استفاده می شود چون دوام بسیار زیادی در برابر سرما و گرما دارد و در مقابل باران دوام دارد از همه مهم تر

قابل شستشو است . رنگ اکرولیک یا آکریلیک در مقابل ترک خوردن نسبت به رنگ روغنی دوام خیلی بشتری دارد چون

حالت الاستیکی دارد .

رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان :

برای سقف خانه از رنگ پلاستیک استفاده می شود چون نیازی به شستشوی سقف نیست و باید از رنگ سبک و رنگی استفاده شود که

هوا را از خود عبور دهد . داخل کمد دیواری نیز از رنگ پلاستیک استفاده می شود تا داخل کمد عرق نکند و وسایلی که

داخل کمد است پوسیده نشود . برای داخل انباری ها و بالکن نیز از رنگ پلاستیک استفاده می شود چون سقف

 

بالکن نیز نیازی به شستشو ندارد یکی از دلایل دیگر استفاده از رنگ پلاستیک برای سقف شیک بودن بسیار زیاد

این رنگ است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد .

راه کار زیبایی نقاشی ساختمان

یکی از اصلی ترین راه کار های زیباسازی خانه و محل کار نقاش ساختمان است به طوری که اولین چیزی که موقع

زیبایی ساختمان یادمان می افتد رنگ ساختمان است نحوه ی اجرای کار و رنگ آمیزی منزل در این مقاله گفته شده .

نقاش ساختمان امری مهم در زیبایی منزل و ساختمان است اگر به دنبال زیبا سازی خانه خود هستید پس حتما به یک نقاش ساختمان نیاز دارید

شما هر رنگی که مد نظر دارید را نقاش ساختمان باید بتواند بسازد و این هنر یک نقاش ساختمان

را نشان می دهد و همچنین تجربه و سابقه او را ، یک استاد کار با تجربه باید بداند که چگونه زیرسازی محکم انجام دهد و خواسته های کارفرما را

اجرا کند و حتی کارفرما را راهنمایی کند تا بهترین مورد و رنگ را انخاب کند رنگی که مناسب شرایط و محل زندگی فرد است .

برای هماهنگی  و نقاش ساختمان با ما در تماس باشید

نقاشی ساختمان یک تخصص است و باید توسط یک استاد نقاش ساختمان با تجربه و حرفه ای نقاشی ساختمان

انجام شود و باید استاد نقاشی ساختمان تجربه کافی را داشته باشد و بتواند تمامی ایراد های موجود در کار را برطرف سازد

به طوری که عمر مفید کار او ده سال باشد البته به شرطی که کارفرما در نگهداری نقاشی ساختمان خود کوشا باشد ،

زمانی که نقاشی ساختمان با بتونه محکم و رنگ با کیفیت انجام شود و نقاش ساختمان واقعا استاد و با تجربه باشد باعث

عمر بالای کار خواهد شد همواره گروه آلما تلاش کرده است تا بهترین و با کیفیت ترین کار را تحویل کارفرمایان بدهد و

قطعا از نمونه کارها مشخص است می توانید ویدیو نمونه کارها را تماشا کنید و یا در واتس آپ از همکاران ما بخواهید برایتان

ارسال کنند تا کامل نمونه کارها را مشاهده بفرمایید ،

حتما توجه کنید که متریال و رنگ ساختمانی بسیار با کیفیت استفاده شود تا کیفیت کار حفظ شود همانطور که همواره عرض کردیم

زیرسازی و بتونه کاری نقاشی ساختمان بسیار مهم است و تاثیر مستقیم و مهم در کیفیت نقاشی ساختمان دارد .

نقاشی ساختمان آلما ۱۴۰۱

نقاشی ساختمان با وجود وسایل خانه

برخی از دوستان و کارفرمایان نقاشی ساختمان فکر می کنند که هنگام نقاشی ساختمان باید حتما ساختمان

خالی باشد و نه فردی در منزل باشد و نه وسایلی در خانه باشد ؛ اولا که اگر منزل خالی از وسایل و افرا باشد بهتر

است اما اگر برای کارفرما مقدور نبود حتما نیاز نیست که خانه خالی شود فقط کافی است وسایل وسط خانه

جمع شده و بعد روی آن ها را با نایلون بپوشانیم این کار باعث می شود که وسایل مزاحم کار نقاشی ساختمان و

انجام مراحل رنگ آمیزی منزل نباشد و وسایل نیز در امان باشد و همچنین وقتی نایلون روی آن ها کشیده شود

دیگر نه گرد و خاک و نه رنگ روی آن ها می ریزد و مراحل کار به راحتی انجام می شود ، پس نتیجه می گیریم

که این امر شدنی است ، بیشتر افرادی که می خواهند خانه هایشان رنگ بشود از این ترفند استفاده می کنند

پارکت بودن کف خانه در نقاشی ساختمان

اگر منزل شما دارای کفپوش یا پارکت است باز هم جای نگرانی نیست و به راحتی با نایلون کف منزل پوشانده

شده و اجرای رنگ آغاز می شود ، حتی اگر منزل شما دارای قرنیز چوبی و یا قرنیز پی وی سی باشد با چسب

کاغذی روی قرنیز ها پوشیده می شود و همین موضوع باعث تمیز ماندن قرنیز ها می شود . پس نتیجه می گیریم

که اگر کف منزل از پارکت و یا لمینیت بود و قرنیز ها هم حتی چوب بود باز هم راهکار داریم و اجرای رنگ انجام پذیر

خواهد بود ، این موضوع از دغدغه های بسیاری از کارفرماها می باشد چون اطلاعی از این موضوع نداشته و نمی دانند

که این راه کار ها وجود دارند و فردی که استاد نقاش ساختمان است می تواند این کار ها را انجام بدهد .
تضمین در نقاشی ساختمان

اگر کارفرما به دنبال کاری باشد که تضمینی و عالی باشد ، باید به نقاشی ساختمان آلما اطمینان کند

تا نتیجه مطلوب را ببیند ، ما همواره با خرید بهترین متریال برای زیرسازی و خرید رنگ های مرغوب و درجه یک

با خیال راحت اجرای نقاشی را انجام می دهیم و راحت تضمین می کنیم که تا ده سال کار سالم می ماند ،

برخی کارفرما ها علاقه دارند تا رنگ و متریال را خودشان تهیه کنند و این موضوع دیگر بر عهده آلما

نخواهد بود چراکه رنگ را شخص کارفرما تهیه کرده و مسئولیت کیفیت متریال و رنگ بر عهده خودش خواهد بود .

چون کارفرما رنگ ها را کامل و دقیق نمی شناسد و هنگام خرید به دنبال رنگ ارزان و یا مورد تایید فروشنده

است که این کار ریسک بالایی دارد و مسئولیت کیفیت رنگ خریداری شده بر عهده و متوجه کارفرما می باشد .
بتونه های اصلی در نقاشی ساختمان

بتونه های اصلی در نقاشی ساختمان

ساختمان به سه دسته تقسیم می شوند :

اول : بتونه روغنی

دوم : بتونه پلاستیک

سوم : بتونه کناف
بتونه روغنی :

این بتونه قدیمی ترین نوع بتونه در نقاشی ساختمان و همچنین مرغوب ترین و بهترین است و

دوام بسیار بالایی دارد و می تواند بسیار مقاوم باشد و سال ها دوام بیاورد ؛ این بتونه باید یک روز بعد از

اجرا بماند تا خشک بشود و بعد سنباده بخورد ، موارد تشکیل دهنده بتونه روغنی : آب ، مل ، تینر ، رنگ مخصوص بتونه ، روغن بتونه

می باشد .
بتونه پلاستیک :

بتونه پلاستیک از بتونه روغنی ضعیف تر بوده و برای سقف به کار می رود و از آب و رنگ پلاستیک و مل

تشکیل می شود ، بعد از اجرا سریع خشک شده و آماده سنباده زنی می شود و راحت سنباده می خورد

یکی از پر مصرف ترین نوع از بتونه های ساختمانی می باشد .
بتونه کناف :

بتونه کناف برای سقف های کناف و درزگیری به کار می رود و بسیار مورد استفاده است

چون سریع خشک شده و راحت درست می شود و بسیار ارزان است از این بتونه در دیوار هم

به کار می رود و راحت سنباده می خورد ؛ کار سریع پیش می رود . مواد تشکیل دهنده بتونه کناف

آب و پودر بتونه کناف است .
بهترین بتونه نقاشی ساختمان

با توجه به توضیحات مذکور بهترین بتونه در نقاشی ساختمان بتونه روغنی می باشد البته نسبت

به بتونه های دیگر گران تر است و یک روز زمان می برد تا خشک بشود و سنباده زدن آن به دلیل

محکم بودن آن بسیار سخت است .
بتونه آکریلیک :

این بتونه از مل و رنگ آکریلیک ساخته می شود که در فروشگاه ها به نام بتونه همه کاره شناخته می شود ، این بتونه نیز از بتونه روغنی ضعیف تر است ، البته این بتونه زود خشک می شود و بو ندارد ، راحت سنباده می خورد و کار سریع پیش می رود .
ساخت رنگ در نقاشی ساختمان

استادکاران مجموعه نقاشی ساختمان آلما توانایی دارند هر رنگی که دلخواه شما عزیزان

است را بسازند ، کافی است نمونه و یا عکس رنگ مورد نظر را نشان دهید تا در حضور خودتان رنگ

دلخواه شما ساخته شود بدیهی است که استاد کاران ماهر و با تجربه از این توانایی برخوردار هستند و

می توانند هر رنگی که شما به آن علاقه دارید را برای شما بسازند و اجرا کنند ، این رنگ ها در نقاشی ساختمان

می توانند از جنس رنگ روغنی ، رنگ آکریلیک یا رنگ پلاستیک باشد و شما می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید تا برای شما اجرا شود .
نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

در نقاشی ساختمان هنری وجود دارد که می توان طرح هایی را همچون طرح های کاغذ دیواری اجرا کرد ، این کار بعد از زیر سازی های لازم ، با غلطک های مخصوص اجرا می شود و طرح ها به صورت یکسان و یکنواخت کاملا مثل کاغذ دیواری دیده می شوند ، قابل به ذکر است این کار نیاز به تخصص دارد و شما می توانید با مشاوره گرفتن از اساتید گروه آلما و اجرا توسط اساتید نقاشی ساختمان آلما این زیبایی را در منزل بر روی دیوار های خود داشته باشید . طرح ها متنوع هستند و شما می توانید از بین طرح ها انتخاب کنید و دقیقا به همان شکل و طرح برای شما اجرا شود ، قطعا سطح کار قابل شستشو و تمیز کردن است و شما هر موقع که خواستید می توانید سطح کار را دستمال بکشید و بشویید .

عوامل موثر در قیمت نقاشی ساختمان

در نقاشی ساختمان مهم ترین موضوع که قیمت نقاشی ساختمان را تعیین می کند میزان زیرسازی و

بتونه کاری می باشد پس ابتدا باید ببینیم چقدر زیر سازی یک ساختمان خراب است مثلا اگر منزل شما

تازه گچ شده و گچ کاری آن بسیار خراب می باشد و موج ها و پستی بلندی های فراوانی دارد قطعا نیاز به بتونه کاری

و زیرسازی زیادی خواهد داشت و همچنین باید کارگر بیشتر و متریال و زمان بیشتری صرف شود تا کار به صورت درست

اجرا شود ، پس پروژه های این چنینی قطعا قیمت بالاتری نسبت به منازل و ساختمان های تمیز تری خواهند داشت ، اگر منزل

شما دارای زیرسازی درست و گچ کاری تمیزی می باشد قیمت نقاشی ساختمان شما به مراتب کمتر از ساختمان هایی می باشد

که سطح کار خرابی دارند.

مورد تاثیر گذار در هزینه نقاشی ساختمان

مورد دیگری که در قیمت نقاشی ساختمان تاثیر دارد رنگ بندی می باشد چرا که اگر از چند رنگ مختلف

استفاده شود باعث می شود که رنگ بیشتر و زمان بیشتری صرف شود تا رنگ های مورد استفاده در ساختمان

اجرا شود ، مثلا اگر اتاق ها هر کدام یک رنگ شود و سالن یک رنگ متفاوت شود یعنی در یک منزل چند نوع طیف

رنگی استفاده شده و باعث تاخیر در اجرای کار و سختی کار می شود که این نوع نقاشی ساختمان نیز باعث افزایش

قیمت و هزینه در نقاشی ساختمان می شود و با ساختمانی که یک رنگ اجرا می شود تفاوت خواهد داشت .

 

گچبری و ابزار و هزینه نقاشی ساختمان

مورد دیگری که در قیمت نقاشی ساختمان تاثیر زیادی دارد میزان گچبری از جمله گلویی و قاشقی یا

اصطلاحا ابزار گچبری هایی است که در سقف و دیوار به کار رفته است ، همچنین اگر سقف کناف یا نور مخفی

داشته باشد باعث می شود متراژ سطح کار افزایش یافته و رنگ بیشتر ، کارگر بیشتر و زمان بیشتری

صرف نقاشی ساختمان شما بشود تمامی موارد مذکور در این مقاله اطلاعاتی است که به شما

می گوید چه چیزی باعث افزایش یا کاهش قیمت نقاشی ساختمان شما می شود همچنین مراحل صحیح

کار را کامل توضیح داده ایم و شما به راحتی می توانید از مراحل اجرا با خبر شوید .

مواردی که عرض کردیم باعث می شود متراژ افزایش یابد یا متریال بیشتری مصرف شود و زمان و کارگر

بشتری صرف شود تا نقاشی ساختمان شما به صورت اصولی و درست انجام شود .

 

نقاش ساختمان آلما

نقاشی ساختمان ۱۴۰۱ آلما

نقاش ساختمان فردی است که سال ها تجربه نقاشی ساختمان را دارد ، سال ها شاگردی کرده و تمامی امور

نقاشی را انجام داده و تجربه کسب کرده و کارش را از استادش آموخته و سال ها تجربه استادکاری نیز دارد ،

تمامی رنگ ها و بتونه ها را می شناسد و کار با ابزارالات نقاشی ساختمان را به صورت حرفه ای می داند ، می داند

در داخل ساختمان چه بتونه و رنگی باید اجرا شود ، و می داند در خارج از ساختمان چه رنگ و بتونه ای باید اجرا شود و

زیرسازی هر سطح از کار به چه صورتی باید انجام شود .

هنگام نقاشی ساختمان ریزه کاری هایی مثل اجرای درست بتونه و زیرسازی ، سنباده زدن صحیح سطح کار و اجرای رنگ درجه یک و همچنین

اجرا توسط استاد درجه یک و حرفه ای همچنین استفاده از ابزار درجه یک و با کیفیت دست به دست هم می دهند تا

خروجی کار بسیار ماندگار و حرفه ای باشد چرا که تمامی نکاتی که گفته شد باعث می شود تا کار دوام بیشتری داشته

باشد و هزینه و وقتی که برای کار گذاشته شده است بسیار با ثمر بوده و هزینه ای که شده هدر نشود .

مهم ترین های نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان ۱۴۰۱ آلما موردی است که باید عاقلانه به ان نگاه کرد باید

در حد توان کم نگذاریم اگر بخواهیم در هزینه کردن کم بگذاریم ضررش به خودمان می رسد و یا اینکه اگر قصدمان فروش

خانه بعد از نقاشی ساختمان باشد باید طوری این کار را انجام دهیمکه پس از مدتی با ما تماس نگیرند که چرا اینگونه

شد چرا خانه پس از مدتی رنگش خراب شده است شما خانه را فروخته اید به اسم این که خانه تازه رنگ شده است و ما هم به عنوان نقاش

ساختمان مسوول هستیم و باید کار را خوب تحویل بدهیم مگر اینکه خود صاحب خانه ما را تحت فشار بگذارد که کاری ارزان و

بی کیفیت می خواهم و ما هم مجبور به انجام کارهستیم و حتی به مشتری هم میگوییم که باید زیر سازی اساسی باشد و باید رنگ و متریال

عالی باشد تا کاری عالی تحویل بدهیم تا سال ها عمر کند پس سعی کنید کلاه خود را قاضی کنید و کاری انجام دهید که بعد از مدتی

از شما تشکر شود و سپاسگزار باشند از شماکه خانه ای خوب تحویل داده اید در اصل این خرج کردن های مختصر باعث می شود که ملکتان ارزش

بیشتری پیدا کند اصطلاحا می گویند که روی ملکتان امده است پس شما روی ملکتان سرمایه گذاری می کنید .

نقاشی ساختمانی حرفه ای و با کیفیت

با توجه به اینکه ما به عنوان صاحب خانه یا محل کار ، چند سال یک بار منزل یا محل کار خود را نو نوار می کنیم از

لحاظ نقاشی ساختمان پس لازم است برای این کار بهترین کار را انجام دهیم ، رنگ مناسب و نقاشی ساختمان تمیز و

ماندگار تا برای ما هشت تا ده سال کار کند ، در نقاشی ساختمان وقتی از متریال خوب استفاده شود خشک شدن

ان زمان بر است مثلا بتونه روغنی یک روز یا دو روز

زمان می برد تا خشک بشود چرا که دارای روغن بتونه و رنگ روغنی وتینر است و این ها نیاز به زمان دارند تا خشک بشوند

گروه آلما از این نوع بتونه استفادهمی کند چون از کیفیت بالایی برخوردار است و باعث می شود که

نقاشی ساختمان باکیفیت بالا اجرا شود .

رنگ آمیزی خانه وقتی وسایل هست

خیلی از عزیزان سوال دارند که وقتی وسایل خانه در منزل باشد آیا امکان نقاشی ساختمان میباشد

یا خیر ، در این خصوص مهم است که بگوییم ، بله کاملا شدنی است و در این مواقع هنگام نقاشی ساختمان

وسایل خانه در وسط منزل جمع آوری شده و روی آن ها نایلون کشیده می شود تا گرد و خاک بر آن

نفوذ نکند و همچنین اگر کف منزل پارکت باشد آن نیز با نایلون پوشیده می شود ، اگر قرنیز ها چوبی یا

پی وی سی باشد روی آن ها چسب کاغذی زده می شود تا رنگی نشود حالا منزل شما آماده نقاشی ساختمان

است و با این کارها ، نقاشی ساختمان شما کاملا با سلیقه رنگ خواهد شد ، توجه داشته باشید که گروه آلما

بسیار در نقاشی ساختمان حساس است و می تواند به تمیز ترین شکل ممکن نقاشی ساختمان شما را اجرا

کند ، فقط کافیست ویدیو نمونه کارهای نقاشی ساختمان و رضایت مشتریان نقاشی ساختمان آلما را

در بالای این صفحه مشاهده کنید و فایل صوتی را نیز گوش کنید تا متوجه این امر که مهم هم می باشد بشوید .

نقاشی ساختمان در فصل سرما

در فصل سرما نقاشی ساختمان امکان پذیر است اما باید داخل ساختمان را گرم کرد ، چراکه باید هوا در داخل

آنقدری گرم و دمای عادی باشد که بتونه کاری و رنگ در سطح کار خشک بشود تا بتوانیم مراحل کار را به ترتیب

انجام دهیم مثلا اگر سطح کار بتونه بشود و داخل ساختمان یا واحد ، سرد باشد چند روز زمان می برد تا سطح

کار خشک شود در صورتی که در دمای عادی یک روز زمان می برد ، و یا اگر رنگ آمیزی بر روی سطح کار اجرا شود

مثل رنگ روغنی سه روز زمان می برد تا سطح کار خشک شده و آماده مرحله بعدی نقاشی ساختمان بشود ،

امیدواریم توانسته باشیم شما را متوجه این موضوع مهم کرده باشیم .

نقاشی ساختمان به همراه زیر سازی

نقاشی ساختمان آلما : این کار دو بارباید انجام شود تا دو لایه بتونه روغنی

محکم انجام شود این کار سطح دیوار را محکم و تمیز می کند و نسبت به زخمی شدن و ترک مقاوم

می کند پس حتما این کار را انجام دهیدو از بهترین متریال برای نقاشی ساختمان

استفاده کنید تا عمر مفید و زیبایی بالایی داشته باشد . اگر این کار را انجام دهید در نقاشی ساختمان بعدی هزینه کمتری برای زیر سازی

و نقاشی ساختمان خواهید کرد و در اصل سودش به خودتان می رسد .

نقاشی ساختمان حرفه ای

نقاشی ساختمان بحثی حساس در زمینه دکوراسیون منزل و زیبایی خانه و محل کار به حساب می اید یعنی ما باید مراقب باشیم

تا کار از هر لحاظ زیبا و با کیفیت انجام شود چون ما هم زمان می گذاریم و هم هزینه می کنیم و اینکه ذوق داریم تا خانه مان را پس از

مدت ها زیبا و تمیز ببینیم پس باید سعی کنیم از هر لحاظ زیبا باشدو با دیدنش لذت ببریم .

مراحل نقاشی ساختمان از ابتدا تا انتها

نقاشی ساختمان آلما :

اگر خانه ای یکی از دیوار هایش نم داشته باشد ما باید صبر کنیم تا نم دیوار خشک بشود . اگر بعد از بتونه متوجه شدید

که باز هم نم در دیوار وجود دارد باید بتونه را بتراشید و باز هم

منتظر خشک شدن سطح کار شوید و بعد دوباره اقدام به بتونه کردن سطح کار شوید و منتظر شوید تا بتونه کامل خشک شود و بعد

استر را اجرا کنید و بعد از خشک شدن استر دوباره سطح کار رابتونه کنید و باز هم صبر باید کرد تا بتونه خشک شود و پس از خشک شدن

بتونه باید سطح کار سنباده بخورد و بعد از زدن سنباده باید گرد و خاک را از بین ببرید و دوباره اقدام به اجرای رنگ استر کنید و بعد منتظر

شوید تا استر خشک بشود و بعد از خشک شدن سطح کار باید یک سنباده نرم به دیوار بکشید و بعد شروع به اجرای رنگ رویه کنید .

نقاشی ساختمان آلما

همانطور که می دانید گروه آلما در امور نقاشی ساختمان یکی از فعال ترینها و معتبر ترین است که در تهران و کرج

و همچنین در شمال کشور مثل گیلان و مازندران خدمات نقاشی ساختمان ارائه می کند .

با مراجعه به قسمت ارتباط با ما می توانید با مشاوران و نقاشان ساختمان در ارتباط باشید و نقاشی ساختمان شما

در مدت زمان کوتاه انجام خواهد شد با بهترین کیفیت و ماندگاری مطلوب .

جهت نقاشی ساختمان در تهران با گروه نقاشی ساختمان آلما در تماس باشید

شما همواره می توانید از طریق دیدگاه ها در پایین صفحه سوالات و نظر های خود را در مورد نقاشی ساختمان

بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید .

 

 

نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان در کرج با گروه زبردست آلما

نقاشی ساختمان در کرج با گروه آلما

نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان با رنگ های متنوع در کرج

نقاشی ساختمان در کرج با رنگ روغنی

رنگ روغنی از زمان های گذشته کاربرد فراوان در نقاشی ساختمان داشته و طرفداران خاص خود را دارد. رنگ روغنی از جمله رنگ های ماندگار و قابل شستشو در نقاشی ساختمان است.

در صورتی که می خواهید نقاشی ساختمان با طول عمر بالا داشته باشید و هزینه تمام شده در کمترین حد خود قرار گیرد نقاشی ساختمان آلما استفاده از رنگ روغنی را بنا به دلایلی که در ادامه گفته خواهد شد توصیه می کند.
با ما همراه باشید تا رنگ روغنی را میهمان خانه هایتان کنیم

 

دلیل استفاده از رنگ روغنی در نقاشی ساختمان کرج

با وجود روی کار آمدن رنگ های جدید، رنگ روغنی باز هم طرفداران خود را حفظ کرده است که هر خواستنی بی علت نیست. مهم ترین قابلیت رنگ های روغنی ساختمان قابلیت شستشوی آن است که از قدیم الایام تاکنون مشتریان از آن راضی هستند. به هر دلیلی ممکن است دیوار آلوده و کثیف شود، از اینرو بهتر است با رنگی پوشیده شده باشد که قابلیت نظافت داشته باشد. رنگ روغنی پایه حلال نفتی دارد که باعث می شود به راحتی در آب حل نشود.

 

انواع رنگ روغنی در نقاشی ساختمان کرج

رنگ های روغنی در ساختمان برای نقاشی سطوح چوبی، درب و پنجره ها و حتی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این بخش های ساختمان با عوامل جوی و خارجی بیشتر در ارتباط هستند از این رو از فلزات در مقابل زنگ زدگی و پوسیدگی محافظت می نمایند. برای خرید رنگ روغنی در بازار به انواع آن اشاره خواهد شد، از قبیل رنگ روغنی براق، رنگ روغنی نیمه براق و رنگ روغنی مات. در میان این سه نوع رنگ مات و مبهوت ماندن نتیجه ای طبیعی است. اما مشاوران فروش زیباکده به شما راهنمایی های لازم را جهت خرید رنگ روغنی مورد نظر ارائه خواهند داد.

رنگ روغن براق در نقاشی ساختمان کرج

اگر می خواهید از پوشش دهی بادوام و باکیفیت استفاده کنید انتخاب این رنگ به شما توصیه می شود. این نوع رنگ کمک می کند با میزان رنگ کم، سطح زیادی را نقاشی کنید. در صورتی که می خواهید بتونه بسازید می توانید از رنگ روغنی برای استفاده کنید. درب، پنجره و قسمت های فلزی داخلی و نمای ساختمان را به راحتی می توانید با این رنگ پوشش دهید. چند نکته را در استفاده این رنگ در نظر داشته باشید

اگر دیوارهای ساختمان ناهمواری دارند از این رنگ استفاده نکنید که عیوب دیوار را بیتر نشان می دهند

رنگ روغنی براق نور را منعکس می کند و باعث آزار چشم می شود به همین جهت توصیه می شود از آن در نقاشی سقف هم استفاده نشود
در محل هایی که امکان اشتعال، شعله های دائمی و کار با وسایل آتش زا است بهتر است از رنگ روغن استفاده نشود
رنگ روغن نیمه براق
اگر می خواهید رنگ روغنی بین مات و براق باشد تا به تعادل برسد می توانید این رنگ را به دلخواه، مات یا آلما کنید. رنگ آمیزی دیوارها با رنگ روغنی نیمه براق پیشنهاد مناسبی برای نقاشی ساختمان است. درخشندگی کنترل شده و ترکیب مات این رنگ کمک می کند تا عیوب دیوار و سطوح زیاد در چشم برجسته نشود. مژده اینکه این رنگ قابلیت شتسشوی کامل دارد

رنگ روغن مات نقاشی ساختمان در کرج

برای آن دسته از مشتریانی که قصد دارد هزینه کمی را برای نقاشی ساختمان بپردازند توصیه می کنیم خرید رنگ روغنی مات را داشته باشند. این رنگ نه تنها از قیمت مطلوبی برخوردار است، بلکه به دلیل مات بودن کلیه ناهمواری های سطح را می پوشاند. این رنگ قابلیت شستشوی صد در صدی ندارد و اگر با رنگ براق با آن ترکیب نشود، کمی در مرحله اجرا با مشکل مواجه خواهید بود. گروه نقاشی زیباکده توصیه می کند در محیط هایی که سطح با آب، رطوبت، نم و یا عوامل جوی در تماس است از رنگ روغنی مات استفاده نکنید

نقاشی ساختمان در کرج ارزان با مدیریت آلما در خدمت شما دوستان عزیزان می باشد که این گروه مجرب با سابقه ی ۱۵ ساله در حوزه ی نقاشی ساختمان در تهران – کرج – شیراز – اصفهان – تبریز – و …..

 

نقاشی ساختمان در کرج ارزان

چیزی است که خیلی ها دوست دارند تجربه کنند خوب برای شروع با ید

بگویم بعضی از نقاشان برای ارزان تر رنگ کردن خانه از کیفیت رنگ وبتونه کم می گذارند می توان

بجای رنگ روغنی دو دست اول ساختمان ودیوارها را رنگ پلاستیک یا اکرولیک زد و بعد از اینکه

پوشش قابل قبولی داشت دو دست هم رنگ روغنی به ان زد تا در نهایت خانه خود را رنگ روغنی

قابل شستشو زده باشید می توانید در لکه گیری دقت خود را بیشتر کنید تا دیگر نیازی به دوبار لکه

گیری نباشد و در زمان شما که هزینه بر نیز می باشد صرفه جویی گردد .می توانید برای پوشش

بیشتر درب و پنجره ها از رنگهای تیره تر استفاده کنید مثل رنگ مشکی ، سبزه لجنی ، قهوه ای

چون با این رنگها می شود با یکدست رنگ زدن کار را تمام کرد و نیازی به رنگ آمیزی مجدد نمی

باشد .یا رنگ روغنی براق خالی استفاده کرد که پوشش بیشتری نسبت به رنگ مات دارد و بعد

دست بعد را با یک مات ترکیب کرد تا از آن براقی زیاد هم خارج شود .

نقاشی ساختمان در کرج و در ارزان تهران

نقاشی ساختمان ارزان را از گروه نقاشی ساختمان آلما که جزو مجموعه های قدیمی در زمینه رنگ کاری ساختمان است بخواهید. این گروه ساختمانی برای اینکه بتواند با کمترین بودجه رنگ آمیزی ساختمان را برای کارفرما به انجام برساند بهترین تعرفه ها را تعیین کرده است و تا کنون نیز بهترین و با کیفیت ترین رنگ آمیزی را با کمترین هزینه به انجام رسانده است.

یکی از بهترین راهکارها و روش هایی که از طریق آن میتوان تغییر و تحول زیادی را برای دکوراسیون و فضای داخلی منزل و یا حتی محیط کار بوجود آورد رنگ آمیزی ساختمان میباشد. رنگ کاری ساختمان سالیان زیادی است که مورد توجه مردم قرار گرفته است و محبوبیت بسیار زیادی نیز پیدا کرده است. نقاشی ساختمان با توجه به حجم و نوع رنگ و همچنین تخصص رنگ کار ساختمان و البته تجهیزاتی که مورد استفاده قرار میدهد میتواند هزینه های کارفرما را افزایش دهد. همین موضوع نیز باعث شده تا بسیاری از علاقمندان به رنگ های ساختمانی به دنبال مجموعه هایی باشند که خدمات نقاشی ساختمان ارزان را به مشتریان ارائه دهد. نقاشی ساختمان ارزان از بهترین خدماتی است که در یک گروه نقاشی ساختمان آلما ارائه میشود اما باید توجه داشته باشید که در دریافت خدمات این چنینی بررسی های لازم را انجام دهید. جهت نقاشی ساختمان در کرج و در تهران با گروه نقاشی ساختمان آلما در تماس باشید

نقاشی ساختمان ارزان را واقعا ارزان دریافت کنید

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کارفرمایان با دریافت خدمات نقاشی ساختمان ارزان با آن مواجه هستند تعرفه های غیر واقعی میباشد که از سوی برخی گروه ها و یا نقاش ساختمان به آنها ارائه میشود. ممکن است با دریافت خدمات نقاشی ساختمان ارزان بعد ها به این موضوع پی برده باشید که خدمات دریافت شده ارزان نبوده و حتی بالاتر از تعرفه های معمولی نیز بوده است. برای اینکه به تعرفه نقاشی ساختمان ارزان پی ببرید باید بررسی هایی را نسبت به قیمت ها انجام دهید تا به بهترین قیمت و تعرفه دست یابید. هر مجموعه از یک تعرفه نقاشی ساختمان برخوردار است که شما میتوانید با بررسی این تعرفه ها به مناسب ترین تعرفه دست یابید. گروه نقاشی ساختمان آلما با بهترین و پایین ترین تعرفه امکان نقاشی ساختمان را برای شما فراهم نموده است و با بودجه مناسب میتوانید رنگ کاری فضای داخلی و یا بیرونی ساختمان را به انجام برسانید.

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران با تیم نقاشی آلما

نقاشی ساختمان در تهران با آلما

خلاقیت در هر کاری از جمله روش هایی است که به ما در خلق آثار فوق العاده کمک می کند. امروزه در ساختمان سازی و دکوراسیون منازل این امر خیلی به چشم می خورد. نقاشی مدرن ساختمان این فرصت را به ما می دهد تا با روش های متنوع بتوانیم به نحو احسن به زیبا سازی محیط زندگی خود بپردازیم. همانگونه که می دانید این روزها سبک و سیاق ساختمان سازی روز به روز در حال پیشرفت است؛ بنابراین طبیعی است که همه امورات مربوط به ساختمان سازی با روش های مدرن و جدید انجام شود.

اگر دکوراسیون منزل ما خوب و مناسب باشد، در روحیه ما تاثیر به سزایی می گذارد و باعث می شود تا لحظاتی را از اضطراب و استرس روزانه بدور باشیم و در فضای آرام و زیبای خانه خود لذت ببریم. یکی از آسان ترین کار هایی که در تغییر دکوراسیون منزل انجام می شود نقاشی ساختمان می باشد.

نقاشی ساختمان همتی با کادر مجرب و آماده ی همکاری با تمام مشتریان عزیز می باشد جهت تماس با ما از شماره های درج شده در سایت استفاده کنید

نقاشی خلاقانه دیوار و ساختمان،نقاشی ساختمان در تهران

روش های مختلفی برای طراحی و دیزاین دیوار ها وجود دارد، مانند استفاده از کاغذ رنگی، سنگ، چوب و غیره اما بیشتر افراد رنگ آمیزی ساختمان را ترجیح می دهند گاهی اوقات هم از روش های تلفیقی نقاشی ساختمان (رنگ آمیزی با کاغذ دیواری) با پوشش های مختلف برای زیبا سازی بیشتر استفاده می کنند.نقاشی ساختمان در تهران

یکی از مهم ترین مسائل در رنگ آمیزی ساختمان، داشتن ایده های جالب و جذاب می باشد، زیرا اگر ما از مرغوب ترین انواع رنگ ها هم استفاده کنیم و ایده مناسبی برای رنگ آمیزی نداشته باشیم تمام زحمات ما بر باد می رود برای همین لازم است برای این کار از نقاشان مجرب در شرکت نقاشی ساختمان آلما کمک بگیریم.

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران

ایده های خلاقانه برای طراحی و نقاشی ساختمان در تهران

 • طرح زدن روی دیوار با شابلون
 • استفاده از الگو های هندسی در نقاشی ساختمان در تهران
 • هنر نمایی در اطراف کلید ها و پریز ها
 • استفاده ترکیبی از رنگ ها و پوشش های مختلف
 • رنگ آمیزی ساختمان بصورت سه بعدی و نواری
 • نقاشی ساختمان بصورت بافت دار

گاهی می توان از ساده ترین و پیش پا افتاده ترین چیز ها نیز در نقاشی ساختمان در تهران استفاده کرد و آثار خارق العاده ای تولید کرد. به عنوان نمونه می توان بعد از رنگ آمیزی با استفاده از جارو بر روی سطح کار طرح انداخت.

 

عوامل موثر در قیمت نقاشی ساختمان در تهران

 • نوع رنگ استفاده شده در پروژه
 • متراژ محل مورد نظر
 • نوع زیر کاری در دیوار و سقف
 • تعداد نقاشان و دستیار نقاش

 

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری به همراه پوستر

برای طراحی دیوارها می توان از چند روش در کنار هم استفاده نمود، بعنوان نمونه؛ می توان از زنگ آمیزی به همراه پوستر و کاغذ دیواری استفاده کرد.

 

نکات ضروری ترکیب رنگ و کاغذ دیواری

 • ترکیب رنگ و کاغذ دیواری با انتخاب رنگ مشابه: در این مورد نباید به سراغ رنگ های تیره رفت بلکه باید از رنگ های روشن و ملایم استفاده کرد تا فضایی خسته کننده و دلگیر بوجود نیاید، زیرا پس از مدت کوتاهی دل را می زند.
 • ترکیب رنگ و کاغذ دیواری با انتخاب رنگ متفاوت: این مورد جذابیت بیشتری نسبت به مورد قبل دارد، اما باید توجه داشته باشید که در این روش بهتر است رنگ دیوار ها ملایم و روشن باشد و از کاغذ دیواری هایی که رنگ های زیبا و جسورانه دارد استفاده کرد تا کار جلوه خوبی بخود بگیرد.

 

استفاده از گچ بری های ساختمانی

یکی از مصالح ساختمانی که از قدیم الایام تا به امروز مورد استفاده بشر قرار گرفته؛ گچ می باشد که قدمت آن به چیزی حدود ۵ هزار سال قبل بر می گردد. این ماده به علت ویژگی های منحصر بفردی که دارد باعث شده بعنوان یکی از مصالح پر کاربرد در نقاشی ساختمان در تهران هم نیز استفاده شود.

از این نوع ماده برای تزئین سقف، شومینه، دیوار و دور انواع لوستر و غیره استفاده می شود که می توان آن ها را بصورت دلخواه و مورد علاقه خود رنگ آمیزی نمود، معمولا از گچ بری در خانه هایی استفاده می شود که دارای سقف های بلند باشند.

 

انواع گچ بری ساختمان در تیم نقاشی ساختمان آلما

 • گچ بری زبره
 • گچ بری لکه یا کلوخی
 • گچ بری پته
 • گچ بری با نقش برجسته برهشته
 • گچ بری کشته بری
 • گچ بری تخمه کن
 • گچ بری تو پُر و تو خالی
 • گچ بری لایه ای

 

ابزار های مورد استفاده در گچ بری

استامبولی، اَلَک، پودر گچ، شمشه، کاردک و ماله از ابزار های مهم در گچ بری هستند. یکی از نکاتی که در این مورد قابل توجه است قیمت مناسب گچ نسبت به سایر مصالح ساختمانی می باشد.

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران با رنگ های دکوراتیو

از این رنگ برای بازسازی محیط زندگی استفاده می شود، با رنگ آمیزی بصورت دکوراتیو ساختمان شکل جدیدی بخود  می گیرد. متخصصان نقاشی شرکت نقاشی ساختمان آلما بر این باورند که ارتباط مستقیمی بین رنگ انتخاب شده و شخصیت افراد وجود دارد.

 

ابزار های مورد استفاده در رنگ های دکوراتیو

ابزار های این نوع رنگ اصولا وارداتی اند و از محصولات کشور های آمریکا، ایتالیا و آلمان می باشد.

قلمو، بُرس مخصوص، رول، کاردک، اسفنج، شانه، پارچه های پوست حیوانی، ریسمان و همچنین ابزار های دیگری برای طرح انداختن روی سطوح مختلف. یکی از معایب رنگ دکوراتیو این است که تولید داخلی ندارد و ابزار های مورد استفاده در آن هم نیز فقط برای یک پروژه کاری قابل استفاده می باشد.

 

ویژگی های رنگ دکوراتیو

 • نیاز به حلال ندارد
 • بوی نا مطبوعی ندارد
 • در مقابل گرد و غبار مقاوم است
 • بصورت آنتی باکتریال عمل می کند
 • قابلیت ترمیم را دارد
 • در طی یک مرحله صورت می گیرد
 • تنوع رنگی بالایی دارد
 • میزان پوشش دهی آن به ازای هر لیتر ۶ متر مربع است
 • قابلیت شست و شو دارد
 • بعنوان عایق ضد حریق هم می باشد

 

استفاده از رنگ های خاص با ترکیب رنگ کامپیوتری:

امروزه در نقاشی ساختمان در تهران بازار استفاده از رنگ های کامپیوتری داغ است، برخی از دلایل استفاده زیاد از رنگهای کامپیوتری به شرح زیر است:

 • نسبت به بقیه رنگ ها هزینه کمتری دارد.
 • از تنوع رنگ بسیار بالایی برخوردار است
 • در صورت نیاز دوباره به رنگ دسترسی به آن آسان می باشد
 • قدرت انتخاب مشتری در انتخاب رنگ افزایش می یابد

هر کدام از این رنگ ها کد مخصوص بخود را دارد. باید به این نکته توجه داشت که برخی از رنگ های خاص با ترکیب مادر رنگ ها بدرستی ساخته نمی شوند، اما رنگ های کامپیوتری که امروزه در صنعت نقاشی ساختمان در تهران به کار می روند این مشکل را به راحتی برای ما حل نموده اند.

 

اجرای کناف و رنگ آمیزی و نور پردازی به همراه سقف کاذب

سقف یکی از قسمت های حائز اهمیت در صنعت دکوراسیون داخلی و نقاشی ساختمان در تهران می باشد که در صورت مطلوب بودن طرح می تواند زیبایی محیط را دو چندان کند. بدلیل تنوع بسیار بالا و قیمت مناسب سقف کناف یکی از پر مصرف ترین سازه ها در طراحی دکوراسیون داخلی و نقاشی ساختمان در تهران می باشد. این روش علاوه بر سقف برای دیوارها هم مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از مزیت های سقف کناف این می باشد که اگر ما از طرح و رنگ آن خسته شدیم به راحتی می توانیم با مراجعه به استاد کاران شرکت نقاشی ساختمان آلما رنگ دلخواه خود را بر روی آن اجرا نماییم.

 

انواع سقف کناف

 • ثابت: این نوع از کناف در دو مدل ساده و طرح دار موجود است که هر کدام در جای خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • متحرک: این نوع از سقف های کناف بیشتر در ساختمان های تجاری و پارکینگ ها استفاده می شود و به راحتی جا به جا می شود، جنس این نوع سقف از گچ و پروفیل است.

 

مزایای استفاده از سقف کناف ، نقاشی ساختمان در تهران

 • هزینه مقرون به صرفه
 • وزن سبک
 • نصب آسان
 • عایق صدا و حرارت
 • قابل اجرا برای دیوار و سقف

 

استفاده از رنگ و کف پوش اپوکسی سه بعدی

این نوع از کف پوش ها در صنعت نقاشی مدرن ساختمان  بیشتر جنبه تزئینی دارد که در اماکن مسکونی، تجاری، ادارات، آپارتمان ها و سالن ها مورد استفاده قرار می گیرد که تنها فقط یک لایه برچسب سه بعدی و یک لایه لاک اپوکسی روی آن قرار می گیرد. این کف پوش با ضخامت ۳ الی ۴ میلی متر قابلیت این را دارد که هر نوع تصویر سه بعدی روی آن درج شود. باید به این نکته توجه داشت که انجام این کار نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد. شما می توانید با واگذاری این پروژه به کارشناسان و استاد کاران شرکت نقاشی ساختمان آلما ، از انجام درست و استاندارد این کار اطمینان خاطر حاصل نمائید.

مراحل اجرای کف پوش سه بعدی

 • در لایه اول: پرایمر
 • در لایه دوم: ماستیک
 • در لایه سوم: اپوکسی
 • در لایه چهارم: نصب نقاشی سه بعدی روی برچسب
 • در لایه پنجم: لاک اپوکسی
نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران

کف پوش لمینت – نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران جنس اصلی این کف پوش ام دی اف است که دارای طرح های متنوع و مختلفی می باشد. کف پوش لمینت نسبت به پارکت از دوام بیشتری برخوردار است. شکل ظاهری آن شبیه به چوب واقعی است و در منازل، مراکز اداری، تجاری و غیره قابل استفاده می باشد. نصب و تعویض این نوع کف پوش هم به آسانی میسّر می شود.

معایب کفپوش سه بعدی اپوکسی

 • عدم توصیه استفاده در مناطق مرطوب
 • ایجاد سر و صدا بر روی آن به هنگام حرکت
 • قیمت بالا این نوع از کف پوش

 

طرح های خلاقانه پشت تلویزیون

در نقاشی ساختمان در تهران و طراحی دکوراسیون داخلی منازل از جمله مکان هایی که خیلی مورد توجه می باشد، طراحی فضای نشیمن است. شما می توانید در این مورد به راحتی از مشاوره ها و خدمات شرکت نقاشی ساختمان آلما بهره مند شوید. امروزه برای تزئین این قسمت بیشتر از کناف و کاغذ رنگی استفاده می کنند. ایجاد قفسه و شلف های دیواری و به کار گیری وسایل تزئینی و دکوری های شیک و جذاب یا استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی و طراحی با قفسه از نمونه پیشنهادات شرکت نقاشی ساختمان آلما می باشد.

 

رنگ کاهگل در نقاشی ساختمان تهران

این نوع رنگ بر پایه آب  می باشد و بعد از خشک شدن ظاهر آن دقیقا شبیه به کاهگل طبیعی می شود. این نوع رنگ با استفاده از قلمو و یا پاشش بر روی سطوح مختلفی از جمله سیمان، گچ، چوب و غیره اجرا می شود. از این نوع رنگ می توان برای طراحی دیوار های داخلی منازل، باز سازی بناهای تاریخی و نماهای سنتی مشابه در مناطق کویری، استفاده کرد.

ویژگی های رنگ کاهگل

 • قیمت مناسب
 • انعطاف پذیری بالا
 • خشک شدن سریع
 • چسبندگی زیاد
 • ضد آب و رطوبت
 • بهداشتی و غیر سمی

 

در طراحی و نقاشی ساختمان در تهران ۱۴۰۱ روش های مختلفی از جمله مواردی که در بالا ذکر شد استفاده می شود. این موضوع امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کارکنان حرفه ای و با تجربه ما در تیم نقاشی ساختمان آلما با ارائه خدمات در کمترین زمان و کیفیتی عالی می توانند ما را در تغییر محیط زندگی مان همراهی کنند تا محیطی امن و دلپذیر را برای شما مشتریان گرامی به ارمغان آورند.

 

 

قیمت نقاشی ساختمان در سال 1401

قیمت نقاشی ساختمان ۱۴۰۱

قیمت نقاشی ساختمان در سال ۱۴۰۱ تهران متری چنده؟

نقاشی ساختمان امروزه در سازه های ساختمانی استفاده می شود، چرا که هزینه نقاشی ساختمان بسیار مقرون به صرفه می باشد، به طوری که در زمان پرداخت دستمزد نقاشی ساختمان افراد کاملا متعجب خواهند شد. قیمت نقاشی ساختمان ۱۴۰۱ مانند تمامی سال ها بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود. در تعیین قیمت نقاشی ساختمان در سال ۱۴۰۱ و سال های دیگر موارد زیر نقش دارد:

 • قیمت انواع رنگ که دارای خاصیت و کیفیت های متفاوتی می باشند در تعیین قیمت نقاشی ساختمان موثرند.
 • تورم که در قیمت دستمزد نقاشی ساختمان بی تاثیر نمی باشد.
 • میزان مساحتی که نیاز به نقاشی دارد از عوامل مهم در تعیین قیمت نقاشی ساختمان می باشد.
 • نوع نقاشی که می تواند با استفاده از یک رنگ و یا ترکیب چند رنگ انجام شود نیر در قیمت قیمت نقاشی ساختمان تاثیر دارد.
 • در این زمینه علاوه بر رنگ، قیمت دیگر لوازم نقاشی نیز موثر می باشد.
 • میزان تقاضا در این زمینه نیز بر قیمت نقاشی ساختمان ۱۴۰۱ موثر می باشد و …

همان طور که می بینید بنابر موارد ذکر شده در تعیین قیمت نقاشی ساختمان موثر بوده و در هر بازه ی زمانی این قیمت متفاوت می باشد. از این رو می توان دریافت که هزینه نقاشی ساختمان مانند دیگر محصولات و خدمات هر روز دارای قیمتی متفاوت بوده و عوامل مختلفی نیز در تعیین دستمزد و هزینه ی آن موثر می باشد.

قیمت نقاشی ساختمان نسبت به دیگر موارد برای طراحی داخلی مناسب تر می باشد، همچنین ماندگاری این مورد نیز بالا بوده و روز به روز در حال پیشرفت می باشد. این هنر هیچ وقت قدیمی نشده و هر روز مدرن تر از روز قبل می شود.

در اغلب ساختمان ها، به خصوص ساختمان های اداری همچون مدارس این هنر مورد استفاده می باشد و به دلیل شیک و ماندگار بودن آن بسیار محبوب می باشد.

علاوه بر این موارد، نقاشی ساختمان می تواند در رنگ ها و طرح های متنوعی صورت بگیرد که این مورد بستگی به سلیقه ی افراد داشته و در تعیین قیمت نقاشی ساختمان۱۴۰۱ نیز موثر می باشد.

قیمت نقاشی ساختمان در سال 1401

قیمت نقاشی ساختمان در سال ۱۴۰۱

 

همه چیز درباره نقاشی ساختمان را بدانید

نقاشی یک هنر می باشد که در اغلب افراد به صورت ذاتی بروز می کند. این هنر مانند تصور بسیاری از افراد یک کار ساده نبوده و نیاز به یادگیری فوت و فن و مهارت های خاصی دارد که افراد باید آن ها را فرا بگیرند. امروزه این هنر شاخه های مختلف و وسیعی دارد که افراد در آن ها مشغول بوده و از این راه کسب درآمد می کنند.

نقاشی ساختمان یکی از شاخه های هنر نقاشی می باشد که محبوبیت بسیاری در میان افراد دارد. این هنر نیز مانند تمامی هنر های دیگر هر روز در حال پیشرفت بوده و با استفاده از روش های به روز و لوازم پیشرفته تر صورت می گیرد.

افرادی که در این زمینه فعالیت دارند باید از تمامی مهارت های لازم برخوردار بوده و بدانند که در چه زمانی از چه نوع رنگی استفاده کنند و یا کدام رنگ در کدام محل بهتر جلوه می کند.

این افراد باید قادر باشند تا در زمان مناسب با مخلوط چند رنگ، یک رنگ مطلوب و مناسب تهیه کرده و از آن استفاده کنند؛ این شغل دارای ظرافت بسیاری بوده و باید با حساسیت در این زمینه فعالیت کرد.

نقاشی ساختمان برای زیباتر شدن طراحی داخلی ساختمان ها مورد استفاده می باشد، بنابراین افراد باید برای انجام نقاشی ساختمان از مهارت و تجربه ی کافی برخوردار باشند.

مهارت هایی یک نقاش ساختمان قابل باید آن ها را دارا باشد عبارتند از:

 1. نقشه خوانی
 2. طریقه ی ساخت و استفاده از گچ زنده و کشته
 3. شناخت دقیق رنگ ها
 4. آماده سازی سطوح
 5. داشتن ذوق هنری جهت اجرای هرچه بهتر کار
 6. محاسبه میزان رنگ مورد نیاز
 7. ساختن بتونه و بتونه کاری و …

همان گونه که مشاهده می کنید، بنا بر موارد ذکر این شغل اصلا کار ساده ای نبوده و نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد.

دلایل محکم برای نقاشی کردن ساختمان ۱۴۰۱

نقاشی کاری بسیار با ظرافت می باشد و انجام آن باید توسط افراد با تجربه و با مهارت صورت می گیرد. این شغل نیز مانند تمامی هنر ها و خدمات دیگر در حال پیشرفت بوده و روز به روز مدرن تر می شود. نقاشی ساختمان از مواردی است که هرگز منسوخ نشده و برعکس روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

نقاشی ساختمان دارای مزایای بسیاری می باشد که افراد را تشویق به انجام آن می کند. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • ماندگار بالا
 • قابلیت تغییر رنگ در زمان دلخواه
 • مناسب بودن قیمت نقاشی ساختمان نسبت به دیگر موراد مربوط به طراحی داخلی
 • تنوع در رنگ آمیزی
 • اجرای آسان تر در کوتاه ترین زمان ممکن
 • قابلیت شست و شو
 • از بین بردن ایرادات موجود بر روی سقف و دیوار ها و …

در بین موارد ذکر شده مناسب و البته پایین بودن قیمت نقاشی ساختمان مهم ترین مزیت این مورد بوده و برای همین توسط اغلب افراد نقاشی ساختمان انجام می شود.

فردی که در زمینه ی رنگ کردن و نقاشی ساختمان فعالیت می کند، از مهارت بالایی برخوردار می باشد و می تواند فضای خانه ی شما را به طور قابل توجهی تغییر داده و فوق العاده زیباتر کند. چرا که رنگ ها بر روی روحیه ی افراد تاثیر مستقیمی داشته و می توانند در زندگی روزمره ی آن ها نیز موثر واقع شوند.

پایین بودن قیمت نقاشی ساختمان این امکان را به تمامی افراد می دهد تا تغییری هر چند کوچک را تجربه کرده و حال و هوای خود و منازلشان را تغییر دهند.

افراد فعال در این زمینه با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین رنگ ها و لوازم رنگ و رویی تازه به ساختمان های شما بخشیده و شما را از زندگی تکراری دور می کنند.

ایرانیان از همان ابتدا در تمامی زمینه ها دارای استعداد بوده و این گونه می توانند هنر خود را در زمینه ی نقاشی ساختمان به نمایش بگذارند.

قیمت نقاشی ساختمان در تهران

۷ مزیت مهم نقاشی ساختمان را بدانیم

افراد بسیاری به دنبال طراحی داخلی شیک و زیبا، ولی ساده می باشند تا هم ماندگاری بالایی داشته باشد و هم مدرن باشد. از این رو مراجع مختلفی را مطالعه کرده و از افراد بسیاری پرس و جو می کنند. ولی در نهایت به این نتیجه می رسند که ساختمان خود را به دست افرادی بسپارند که در زمینه ی نقاشی ساختمان مهارت دارند. چرا که این عمل دارای مزایا و ویژگی های بسیار یم باشد که به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم:

 1. نه تنها امروز، بلکه در تمامی بازه های زمانی افراد به دنبال بهترین و با کیفیت ترین و البته ارزان ترین محصول و روش می گردند. پایین بودن قیمت نقاشی ساختمان از مهم ترین عواملی می باشد که افراد را به این سمت سوق می دهد.
 2. علاوه بر کم بودن قیمت نقاشی ساختمان سادگی و در عین حال مدرن و زیبا بودن این هنر افراد بسیاری را جذب خود کرده است. به خصوص افرادی که به هنر علاقه دارند بیشتر از این موضوع استقبال می کنند.
 3. سرعت انجام کار در زمینه ی نقاشی ساختمان نسبت به دیگر گزینه های طراحی داخلی بیشتر بوده و رنگ ها در کمترین زمان خود را گرفته و خشک می شوند.
 4. مناسب بودن قیمت نقاشی ساختمان می تواند زمینه ای را برای افراد فراهم کند تا گاهی اوقات جهت تنوع بیشتر توانایی تغییر رنگ ساختمان خود را داشته باشند.
 5. تنوع رنگی در نقاشی ساختمان موجب می شود تا با تمامی سلیقه ها سازگاری داشته و افراد بیشتری را جذب این صنعت کند. به طوری که در یک خانه اتاق هر فردی می تواند بنا بر سلیقه ی آن فرد رنگ آمیزی و نقاشی شود، چرا که در این صورت منزل نیز حالتی یکنواخت و خسته کننده نخواهد داشت.
 6. در زمینه ی نقاشی رنگ ها قابلیت ترکیب با یکدیگر را داشته و امکان آفرینش یک رنگ جدید وجود دارد که نوعی تنوع می باشد و بستگی به ابتکار نقاش و درخواست مشتری دارد.
 7. این هنر قابلیت اجرا بر روی نماهای داخلی و خارجی انواع ساختمان ها را داشته و ماندگاری بالایی نیز دارد.

نقاشی ساختمان با چه رنگ هایی انجام می شود؟

پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه ی نقاشی نیز موثر بوده و موجب تولید انواع رنگ، تجهیزات و لوازم پیشرفته شده است. استفاده از این لوازم و رنگ های پیشرفته امکان افزایش قیمت نقاشی ساختمان را دارد که البته در این صورت کیفیت کار نیز بالاتر می رود..

بیشتر بخوانید : پتینه کاری ساختمان

 

انواع رنگ ها در زمینه ی نقاشی ساختمان تولید شده و توسط افراد فعال در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از رنگ های مورد استفاده در زمینه نقاشی ساختمان عبارتند از:

 • رنگ اکریلیک یا لاتکسی
 • رنگ های روغنی
 • رنگ های جلا دهنده و یا ورنی
 • رنگ لعابی
 • رنگ پلاستیک
 • رنگ آستر و …

موارد ذکر شده از متداول ترین رنگ هایی است که در زمینه ی نقاشی ساختمان مورد استفاده بوده و هر کدام دارای کیفیت، ویژگی و قیمتی متفاوت بوده و در تعیین قیمت نقاشی ساختمان موثر می باشد.

علت تاثیر نوع رنگ استفاده شده در تعیین قیمت نقاشی ساختمان این است که قیمت و کیفیت این رنگ ها و همچنین روش استفاده از آن ها متفاوت می باشد. هر چقدر رنگ استفاده شده با کیفیت تر و گران تر باشد، موجب افزایش قیمت نقاشی ساختمان می شود.

قیمت نقاشی ساختمان با توجه به موارد ذکر شده در این مقاله به موضوعات مختلفی بستگی دارد. بهتر است بدانید قیمت نقاشی ساختمان در هر بازه ی زمانی متفاوت بوده و ممکن است این مبلغ در کمتر از یک ماه تغییر کند. اما هر گونه که محاسبه شود هزینه ی نقاشی ساختمان بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

 

نقاشی ساختمان در سعادت آباد

رنگ آمیزی نما – رنگ آمیزی نمای ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری

رنگ آمیزی نما یک تکنیک بسیار مفید برای نوسازی جلوه یک ساختمان محسوب می شود. با توجه به اینکه هزینه رنگ آمیزی نما در مقایسه با دیگر روش هایی که برای تغییر در نمای خارجی یک ساختمان می توان از آن استفاده کرد، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود بنابراین نقاشی نما می تواند یک انتخاب خوب برای بازسازی و نوسازی نمای ساختمان بحساب آید.

تغییرات دمایی ، باران های اسیدی ، گرد و غبار ، آلاینده های شیمیایی و دلایل مشابه دیگر ممکن است نمای ساختمان را دچار تغییراتی نمایند که خیلی خوشایند ساکنین آن نباشد.

بنابراین رنگ آمیزی نما می تواند ظاهر ساختمان را تا حدود زیادی به حالت و رنگ دلخواه ما تغییر دهد.

نمای ساختمان ممکن است با متریال های مختلفی طراحی و اجرا شده باشد منجمله : نمای سیمانی ، نمای سنگی ، نمای چوبی ، نمای آجری ، نمای کامپوزیت و نمای ترکیبی. هر کدام از متریال هایی که برای نما بکار برده شود بعد از مدتی دچار دگرگونی های محیطی خواهد شد که در این میان نمای سیمانی خیلی سریعتر نسبت به سایر مصالح تغییر رنگ خواهد داد.

ویژگی های رنگ نمای ساختمان :

رنگ نمای ساختمان باید دارای ویژگی هایی به شرح ذیل باشد :

 • مقاوم در برابر رطوبت و بارندگی و کاملا قابل شستشو باشد.
 • مقاوم در مقابل تابش نور مستقیم خورشید و دمای بالا باشد.
 • حلال در آب باشد.
 • غیر قابل اشتعال باشد.
 • جاذب گرد و غبار نباشد ( آنتی استاتیک ).
رنگ آمیزی نما
رنگ آمیزی نما
نقاشی نمای ساختمان

اما رنگ آمیزی نما معمولا با تجهیزات ویژه ای انجام می گیرد و مجری کار بایستی نقاشی مجرب و توانمند باشد که علاوه بر رعایت اصول کیفیت فنی کار ، به اصول ایمنی کار در ارتفاع هم تسلط لازم را داشته باشد.

برای نقاشی نمای ساختمان های بسیار بلند نیاز به استفاده تجهیزات معروف به راپل ( Rope Access ) می باشد که نقاش در این روش با طناب ویژه از بالای ساختمان بصورت آویزان اقدام به رنگ آمیزی می کند و همه مصالح و ابزارآلات رنگ آمیزی را همراه دارد.

رنگ آمیزی نمای ساختمان های بلند و کار در ارتفاع در مقایسه با نقاشی داخل ساختمان به مراتب سخت تر و پر مخاطره تر می باشد. بنابراین صرف اینکه از یک نقاش ساختمان که تجربه کافی برای کار کردن در ارتفاع را ندارد ضمن اینکه بسیار خطرناک می باشد، احتمال دارد هزینه های مالی ناشی از دوباره کاری ، ریخته شدن رنگ و افتادن مداوم ابزار رنگ زنی را داشته باشد. ضمن اینکه نقاش نمای ساختمان ممکن است با سطوح مختلفی نظیر سیمان،سنگ،آجر ، چوب و غیره روبرو شود که رنگ آمیزی هر کدام از این سطوح توانمندی و تجربه کاری متفاوتی می طلبد.

رنگ آمیزی نما

اما اگر ارتفاع ساختمان زیاد بلند نباشد و یا سقف ساختمان حالت شیروانی داشته باشد می توانیم از تخته و داربست برای رنگ آمیزی نما استفاده کنیم که در هر صورت رعایت اصولی ایمنی نباید هرگز فراموش شود.

مراحل رنگ آمیزی نما

 1. سطحی که میخواهیم رنگ آمیزی کنیم در ابتدا با دستگاه واترجت کاملاً شستشو داده می شود تا هرگونه موادی که باعث عدم چسبندگی کافی رنگ می شود برطرف شود.
 2. درز گیری و مرمت های اولیه سطح با متریال متناسب با نما
 3. آستر زدن با پرایمر هایی که خاصیت ضد آب دارند و از نفوذ آب به سطح زیرین رنگ جلوگیری می کند.
 4. رنگ نهایی با طیف رنگی مناسب

قیمت رنگ آمیزی نما

قیمت رنگ آمیزی نما با توجه به ارتفاع ساختمان، نوع متریال نما و رنگ مورد استفاده می تواند متغیر باشد ولی اطلاعات دقیق در مورد قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان را با تماس و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان گروه آلما بدست آورید.

کارگروه آلما با داشتن تجهیزات و پرسنل متخصص در زمینه رنگ آمیزی نما اماده ارائه هرگونه خدمات نقاشی نمای ساختمان می باشد.

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی روی دیوار با رنگ

طراحی سه بعدی روی دیوار با رنگ

اگر تمایل دارید دیوار های ساختمان و خانه شما از یکنواختی و تک رنگ بودن خارج شود یکی از بهترین گزینه ها طراحی سه بعدی روی سطح دیوار می باشد که جلوه ساختمان را جذاب و زیبا خواهد کرد.

انتخاب طرح و نقش برای دیوار بایستی علاوه بر زیبایی با المان های شهری ، نمای ساختمان و همچنین فرهنگ جامعه متناسب باشد. تیم نقاشی آلما با در اختیار داشتن هنرمندان نامی می تواند هر طرح و نقشی که شما پیشنهاد می دهید با کمترین افت کیفیت در اندازه دلخواه شما طراحی نماید.

ضمن اینکه کیفیت رنگ های مورد استفاده کاملا مورد ضمانت می باشد و از بهترین و مقاومترین نوع رنگ ها برای شرایط محیط بیرون ساختمان استفاده می شود.

چند طرح سه بعدی و منظره که توسط استاد همتی روی دیوار منازل در تهران اجرا شده را ملاحظه میکنید .. تیم نقاشی آلما افتخار دارد طرح مورد نظرتان را با رنگ روی دیواری منازلتان نقاشی کند.

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان با رنگ اکرولیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکرولیک

رنگ اکرولیک از چند سال قبل مورد اقبل وتوجه زیادی در صنف ساختمانی اععم از نقاشان و مشتریان قرار گرفته است . نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک که بر پایه رنگ روغن و با ترکیب رنگ حاوی اکریل با رنگ پایه حاصل میشود .

برای نقاشی ساختمان رنگ اکرلیک را هم میتوان با قلم مو و هم میتوان با غلطک استفاده کرد البته برای استفاده از غلطک نقاش باید مهارت کافی را داشته باشد.

مقدمات کار برای رنگکاری و نقاشی اکرلیک

در همین برگه بصورت تصویری و اگر بتوانیم از طریق تهیه یک ویدئو قصد داریم تا پروسه نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک را از صفر تا صد آموزش دهیم . تا کسانی که قصد اجرای رنگکاری اکرلیک منزلشان را دارند و میخواهند خودشان دست بکار شوند ملزومات و مقدمات پایه را فرا گیرند.

قیمت نقاشی ساختمان

لیست قیمت های نقاشی ساختمان گروه آلما

قیمت نقاشی ساختمان

تعرفه هایی که برای نقاشی منازل و ساختمانها وجود دارد تحت تاثیر عواملی همچون نوع رنگ , نوع سطوح و شرایط سطوح ساختمان و… میتواند تفاوت داشته باشد و قیمت نقاشی ساختمان را برای هر متر مربع نمیتوان عدد ثابتی عنوان کرد.

لیست قیمت های نقاشی ساختمان گروه آلما

لازم است بدانید قیمت ها بر اساس متر مربع محاسبه میشود و مترمربع از ضرب کردن طول دیوار در ارتفاع دیوار حاصل میشود که مجموع تمامی دیوارها و احیانا سقف متراژ کلی فضای شما را تعیین میکند.

براورد قیمت متر مربع نقاشی ساختمان و قیمت کلی و حدودی هر ساختمان در هنگام اولین مراجعه و مشاوره رایگان از سوی کارشناسان گروه آلما اعلام میشود.

گروه نقاشان آلما : تلاقی بهترین قیمت و کیفیت

با توجه به این که اغلب همشهریان عزیز به دنبال بهترین قیمت نقاشی ساختمان باکیفیت مناسب هستند ما بر این باور هستیم که میتوانیم با قیمت مناسب رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.توجه داشته باشید قیمت همیشه با توجه به شرایط کار متغیر خواهد بود ولی ما بهترین قیمت را با بهترین کیفیت ارائه خواهیم کرد.(برند برتر نقاشی نمونه)

برای دریافت قیمت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

برای بدست اوردن هر نوع اطلاعات و پاسخ هر گونه سئوال راجب انواع رنگها،پتینه ها،روش محاسبه قیمت ،ساخت رنگها و نوع متریال میتوانید از طریق مشاهده سایتهای ذکر شده به بهترین جواب و اطلاعات که طی سالها در سایتهای نقاشی نمونه جمع اوری و ارائه شده دسترسی داشته باشید

 

تعرفه و قیمت های نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان باقیمت توافقی ومناسب باکیفیت عالی در اسرع وقت شرح قیمتها:نقاشی ساختمان بارنگ روغنی ۵۰۰۰ الی۷۰۰۰ نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک ۵۰۰۰ الی ۷۰۰۰ نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک ۴۰۰۰ الی ۶۰۰۰ تومان فرو ش ونصب کاغذدیواری از رولی ۳۰۰۰۰ میباشد.

گروه بازسازی و نقاشی ساختمان آلما

نقاشی ساختمان , نقاش ساختمان در تهران

گروه بازسازی و نقاشی ساختمان آلما:نوسازی و بازسازی ساختمان , نقاشی ساختمان در تهران و کرج

نقاشی ساختمان مدرن آلما: نوسازی ساختمان , بازسازی ساختمان , نقاش ساختمانی و نقاشی ساختمان در تهران و کرج و با بهترین قیمت و کیفیت

نقاشی ساختمان,بازسازی ساختمان,نقاش ساختمان,نقاشی ساختمان در تهران